Інтерпайп створив унікальну патронатну службу для підтримки військових та їхніх родин
Економіка Металургія Новини
Промислова компанія Інтерпайп створила корпоративну патронатну службу, яка комплексно підтримує мобілізованих співробітників, ветеранів та родини загиблих, зниклих безвісти й полонених. Наразі під її опікою – понад 1300 людей, про це пише Forbes у своїй статті.
“Ми усвідомлюємо, що наші працівники не просто йдуть на фронт – вони ризикують життям заради країни. Тому підтримка військових – це не разова ініціатива, а стратегічний напрям роботи компанії”, – пояснює Людмила Новак, директорка з комунікацій та кураторка патронатної служби.
Підрозділ патронатної служби працює як повноцінний бізнес-процес. Його співробітники підтримують мобілізованих з першого дня служби: забезпечують амуніцією, супроводжують під час лікування та реабілітації, допомагають повернутися до цивільного життя. Важливий принцип – адресна допомога, яка враховує потреби кожного конкретного бійця.
“У кожного мобілізованого є персональний координатор, який залишається з ним на зв’язку 24/7. Цій людині бійці телефонують у будь-якій ситуації: коли потрібен дрон, юридична консультація чи просто підтримка після важкого дня”, – додає Новак.
Після демобілізації військові отримують комплексну допомогу у поверненні до мирного життя. Це стосується не лише працевлаштування, а й медичного супроводу, фізичної та психологічної реабілітації. На сьогодні в компанію повернулися 165 ветеранів, і для кожного з них підбирають робоче місце з урахуванням фізичного стану та навичок.
“Мій чоловік служив у складі 93-ї бригади “Холодний Яр” і загинув на Донеччині. Інтерпайп підтримував нас під час його служби і після трагедії. Вони не тільки допомагають фінансово, а й надали мені роботу, що додає сил рухатися далі”, – розповідає вдова воїна Тетяна Хомова.
Окремий напрям роботи – підтримка родин загиблих і зниклих безвісти. Інтерпайп виплачує фінансову допомогу, організовує психологічну реабілітацію та опікується дітьми загиблих героїв.
“Ми не можемо повернути захисникам втрачене здоров’я чи родинам – їхніх близьких, але можемо допомогти їм жити далі. Це не просто соціальна відповідальність, а наш моральний обов’язок”, – резюмує Людмила Новак.
Патронатна служба Інтерпайп – це унікальний кейс соціального менеджменту, коли великий бізнес не просто допомагає, а системно вирішує питання адаптації військових і їхніх родин у цивільному житті.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram