ДМЗ почав виконувати замовлення для підприємств машинобудування

Економіка Металургія Новини
ДМЗ почав виконувати замовлення для підприємств машинобудування

Дніпровський металургійний завод, що входить до DCH Steel Олександра Ярославського, почав виконувати замовлення з виготовлення, ремонту та обробки деталей обладнання.

Як зазначили у корпоративному виданні, з грудня 2024 року спеціалізований цех ремонту металургійного устаткування виконує роботи з виготовлення нестандартних металоконструкцій для сторонніх організацій. Тепер цех розширив сферу діяльності і бере також замовлення з ремонту та виготовлення деталей обладнання.

У серпні ДМЗ став переможцем тендеру та отримав замовлення на виготовлення п’яти конічних шестерень від української машинобудівної компанії. В межах замовлення необхідно проточити зуби конічних шестерень.

Минулого місяця в СЦРМУ також виконали замовлення компанії, яка займається ремонтом енергоустаткування. На роторі діаметром 1250 мм проточили та наплавили посадкові місця під підшипники ковзання. Провели також механічну обробку якоря двигуна та шліфування колектора. А для компанії, що займається видобутком корисних копалин, в цеху відновили вал дробарки: наплавили та проточили посадкові місяця під підшипники, виконали ремонт букси.

Лабораторія механічних випробувань також отримала замовлення на підготовку зразків трубної заготовки від компанії з Дніпра, з якою вже співпрацювала у червні-липні.

У травні ДМЗ представив стратегію екологічної модернізації, яка передбачає будівництво електросталеплавильного комплексу та перехід до використання відновлюваних джерел енергії.

Новини

13 Листопада 2025

Данія, Швеція та Греція лідирують у зростанні промвиробництва у вересні

Інтерпайп планує розширити свій продуктовий портфель у пасажирському сегменті

ЄС розробляє план дій для нового етапу торговельної угоди зі США

Імпорт міді в Україну зріс на 27%, експорт – на 15%

Україна отримала від Євросоюзу 5,9 мільярдів євро

Світ на шляху до катастрофічного потепління через викиди викопного палива

Через санкції росія втратила 45% експорту нафти до Китаю

Інтерпайп робить ставку на складну продукцію та пошук нових ніш – топменеджер

Канада запровадила нові санкції проти Росії через її війну проти України.

У ЄС відреагували на корупційний скандал з Міндічем

В Україні суттєво зросли продажі гібридних авто

Вантажообіг Азово-Чорноморських портів рф за десять місяців 2025 року зменшився на 6%

12 Листопада 2025

Експорт чорних металів зріс на 1,5%

На найбільшій урановій шахті в Україні сталася аварія, тривають рятувальні роботи 

Галущенка і Гринчук відправлять у відставку з посад міністрів – Зеленський

Корупція в “Енергоатомі”: фігуранта справи взяли під варту

ВСІ НОВИНИ ⇢