МВФ назвал условия для новой программы на $8 млрд для Украины
Економіка Новини
Міжнародний валютний фонд назвав ключові умови для України для затвердження нової програми на $8 млрд.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву офіційної представниці МВФ Джулі Козак.
За її словами, 26 листопада персонал МВФ та українська влада досягли Угоди на рівні персоналу щодо нової чотирирічної угоди Extended Fund Facility, EFF з потенційним доступом до $8,1 млрд.
Вона додала, що програма буде реалізована за умови завершення попередніх дій, отримання належних гарантій фінансування від донорів та схвалення Виконавчою радою МВФ.
Козак наголосила на відданості української влади реформам.
“Влада дала зрозуміти, що вона залишається відданою порядку денному реформ, і це включає мобілізацію внутрішніх доходів, боротьбу з неформальною економікою, захист незалежних антикорупційних інституцій та реструктуризацію боргу для відновлення стійкості”, – сказала вона.
Козак також підкреслила важливість боротьби з корупцією.
“Ми бачимо, що останні події в Україні ще раз підкреслюють важливість рішучої боротьби з корупцією, покращення управління та продовження реформування державних підприємств. Україні потрібна надійна антикорупційна архітектура, яка допоможе зрівняти умови, захистити державні ресурси та покращити бізнес-клімат”, – наголосила представниця МВФ.
За словами Козак, уряд України погодився продовжити реформи податкової та митної служб, зокрема шляхом призначення нового керівника митниці та вдосконалення ІТ-систем для підвищення ефективності та відновлення довіри громадськості.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram