Електрокари зі США захоплюють український ринок вживаних авто
Економіка Новини
Упродовж минулого року українці придбали майже 61,6 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених зі США.
Це становить 22% від загальної кількості вживаних легковиків, які були вперше зареєстровані в Україні у 2025 році, пише УкрАвтопром.
Порівняно з 2024 роком попит на вживані авто американського походження зріс на 48%, що свідчить про стійку тенденцію зростання інтересу до цього сегмента ринку.
Середній вік автомобілів із США, які торік поповнили український автопарк, становив 5,2 року. Найбільшу частку серед таких машин займають електромобілі – 52% від загальної кількості.
Далі за типом силової установки йдуть бензинові автомобілі (34%), гібриди (7%), дизельні авто (4%) та машини з газобалонним обладнанням (3%).
Найпопулярнішими моделями вживаних автомобілів, виготовлених у США, стали електрокари Tesla. До п’ятірки лідерів увійшли:
Tesla Model Y – 10 342 авто;
Tesla Model 3 – 9 106 авто;
Ford Escape – 3 796 авто;
Tesla Model S – 3 075 авто;
Chevrolet Bolt – 2 965 авто.
Таким чином, електромобілі не лише домінують за часткою серед імпортованих із США авто з пробігом, а й формують основу попиту в цьому сегменті українського ринку.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram