Чи потрібна в домі посудомийна машина?

Технології

Поки одні гадають, наскільки в домі потрібен той чи інший побутовий прилад, інші з задоволенням користуються різними благами цивілізації. Та ж посудомийна машина здатна скоротити час на наведення ладу та звільнити його для більш цікавих занять.

Якщо ви й досі роздумуєте, чи варто купити посудомийку чи краще мити посуд руками, – перегляньте наступну інформацію. Гадаємо, вона допоможе вам зробити правильний вибір.

Кому потрібна посудомийна машина

Дехто вважає, що кухонний прилад є актуальним тільки у великих сім’ях. Але насправді посудомийні машини у Хмельницькому варто купити будь-якій родині. І навіть тому, хто проживає один. Адже переважна більшість людей харчується вдома, а дехто полюбляє приймати у себе гостей. А от миття купи брудних сковорідок, каструль, тарілок подобається далеко не кожному.

Переваги побутового приладу

Можна назвати різні причини, що мотивують до покупки посудомийки. Найважливішими з них є наступні.

Турбота про руки та манікюр

Після довготривалих контактів з водою, а особливо з використанням мийних засобів, складно не помітити, як вони вплинули на стан рук:

  • шкіра висохла, з’явились мікротріщини;
  • манікюр пошкодився, лак почав відшаровуватись. 

У людей з чутливою шкірою та алергією додатково могли з’явитись висипання, почервоніння.

Посудомийна машина дозволяє позбутись таких проблем. Завдяки автоматизації процесу нейтралізуються його негативні наслідки.

Економія часу

На миття посуду щоденно витрачається достатньо часу. А так хочеться поспілкуватись з сім’єю або друзями, почитати книгу, переглянути фільм. Але хто ж тоді вимиє тарілки, чашки? Звісно – посудомийна машина. Вам потрібно тільки її завантажити й увімкнути, а потім дістати сяючий чистотою посуд.

Економія сил

Це – ще одна причина переглянути асортимент магазину Алло й купити собі чудову помічницю. Адже миття купи посуду – це останнє, що хочеться робити наприкінці трудового дня.

Економія води

Про вигоду сучасних посудомийних машин свідчить низьке споживання енергії та води. Більшість моделей посудомийних машин витрачає всього 12-13 літрів води. В моделях преміум класу ця цифра може знизитись до 7-8 літрів. За результатами проведеного експерименту було виявлено, що посудомийка економить воду в 2-5 разів.

Видалення складних забруднень

Вимити посуд так, як це зробить мийна машина, вручну неможливо. Спробуйте – очищені нею тарілки та келихи скриплять точно так, як показують в рекламних роликах!

Клас миття у сучасних приладів А – найвищий. Руки не здатні витримати температуру води в 50-70 градусів, до якої вода нагрівається в апараті. Саме за таких температур гинуть бактерії, добре відмиваються навіть застарілі забруднення. Але не забувайте перед тим, як увімкнути посудомийку, залити в неї якісний мийний засіб.

Посудомийні машини оснащені системою сушки, тому вам не доведеться витрачати сили та час навіть на витирання посуду. Вийняті з неї прозорі келихи будуть сяяти. А певні моделі дозволяють додатково стерилізувати банки для заготовок. Крім того, з такою функцією можна спокійно мити дитячий посуд.

Новини

3 Жовтня 2022

росію виключили з Ради Міжнародної організації цивільної авіації

Зелена генерація має стати головним рушієм післявоєнного відновлення української енергетики, - Людмила Циганок 

ЄС підписав Меморандум про надання Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги

УЗ у вересні збільшила вантажні перевезення на 8,4%

Нафтогаз нарощує видобуток в західних регіонах України

Експорт металу через порти необхідний Україні, щоб пережити тяжкий майбутній рік, - М.Магомедов

Індекс цін у металургії Туреччини за підсумками вересня зріс на 0,77%

Європа зіткнеться з безпрецедентним ризиком дефіциту газу - МЕА

Danieli очікує сталого портфелю замовлень у 2022/2023 фінроці

Каметсталь у вересні освоїла виробництво 4 видів круглого прокату

Абсолютна більшість українців підтримує вступ України до НАТО та ЄС

Витоки газу на «Північний потоках» припинилися

НБУ за тиждень продав на міжбанку майже $900 млн

Розвідка НАТО попередила про можливе випробування Росією ядерної суперторпеди - ЗМІ

ArcelorMittal Кривий Ріг запускає 2 коксові батареї

США вводять антидемпінгові мита на російські OCTG-труби

ВСІ НОВИНИ ⇢