Автотуризм – складно лише на перший погляд

Технології
Автотуризм – складно лише на перший погляд

Багато хто звик до стандартного типу відпочинку з купівлею готового туру, включеним у нього проживанням, проїздом, харчуванням і навіть розважальною програмою. Проблема в тому, що рано чи пізно кожен розуміє, як не отримує від цього жодного задоволення, а подорожі машиною хоч і набирають популярності, все-таки лякають. Розглянемо всі переваги автотуризму, чи потрібно для цього щось крім бензину і страховки, яку легко оформити віддалено, наприклад ОСЦПВ онлайн.

Із новачка у фахівці

Звісно, одразу «колесити» світом дещо складно й особливо незручно тим, хто не звик довго перебувати за кермом. Краще спробувати поступово освоювати території. Для початку організуйте відпочинок за містом чи в сусідній області. Україна настільки прекрасна, тому будь-який регіон може похизуватися пам'ятками, природою та унікальною архітектурою.

Набувши впевненості можна спробувати виїхати в сусідні країни. Плануючи подорож за кордон, необхідно пам'ятати, що, крім стандартного пакета документів, потрібен міжнародний паспорт, Зелена карта і, вірогідно, туристичне страхування. Якщо виїжджали раніше за межі України паспорт уже буде в наявності, а будь-яку страховку є можливість оформити за кілька хвилин через спеціальний сервіс (https://greentravel.ua/ua/).

Відпочинок не чекаючи відпустки

Маючи «під рукою» машину є змога вирушити в коротку поїздку витративши лише вихідні або захопивши додатково понеділок/п'ятницю з робочого тижня. Зміна оточення, яскраві враження й нетривалий відпочинок значно знімуть стрес, втому, приберуть відчуття монотонності днів.

Підготовка

Підготовчий процес залежить від часу запланованої поїздки, виду відпочинку, місцевості. Непотрібно хвилюватися про зайвий багаж, адже в машині речей розміститься набагато більше. Багато що можна зробити заздалегідь – купити квитки на виставу чи в музей, забронювати готель, оформити ОСЦПВ онлайн, розпланувати маршрут, місця зупинок.

Повний контроль

Кожен сам обирає дорогу, напрямок, зупинки, розваги, час відправлення не підлаштовуючись під певні умови та інших людей. Немає страху не встигнути або щось забути.

Економія

Звісно, бензин коштує дорого – цей висновок один із перших слугує відлякувальним фактором. Проте, якщо порівняти витрати на дорогу з готовим туром, особливо якщо подорожуєш не наодинці, витрати не такі високі як здаються. З огляду на наявність машини можна винайняти житло трохи далі від центру, громадського транспорту, визначних пам'яток, що буде набагато дешевше.

Неповторні враження

З ними ніщо не зрівняється! Кожен, хто неодноразово користувався готовими турами знає, наскільки стандартними виявляються туристичні маршрути. Побувавши в одній і тій самій країні, люди повертаються практично з однаковим «багажем» спогадів, сувенірів та вражень від пам'яток. Поїздка на машині дає можливість у тисячі разів більше побачити, дізнатися нове, знайти щось незвичайне. У той час як хтось просто витрачає години на дорогу, ви починаєте пригоди, виїхавши з двору.

Як видно, немає нічого складного, щоб відкрити для себе нову книгу життя під назвою «автотуризм», тим паче, що це не затратно і не складно, як здається.

Новини

26 Травня 2023

POSCO завершила будівництво заводу металообробки в Китаї

Ціни на газ у Європі можуть ненадовго впасти нижче нуля, – Bloomberg 

Виробництво морських контейнерів скоротилося до мінімуму за 13 років

Уряд розширив межі території Ізмаїльського морпорту

Україна відновила імпорт е/е зі Словаччини

ОГКХ планує поновити роботу Іршанського ГЗК

Цього року Україна спрямує на першочергове відновлення 3,3 млрд дол

Мексиканський виробник труб Forza Steel будуватиме завод у США

Розблокування портів суттєво поліпшить торговий баланс України - Головко

Україна пропонує знизити стелю цін на російську нафту

Металургійні підприємства Туреччини збільшили імпорт чавуну 

Пальне на АЗС ще трохи подешевшало

Польські залізничники пропонують відправляти з України більше руди, металів та вугілля

Уряд Нової Зеландії профінансує половину витрат на будівництво зеленого метзаводу в країні

Українські дрони вивели з ладу розвідувальний корабель РФ

УЗ отримає від Світового банку 25 млн долл на відбудову

ВСІ НОВИНИ ⇢