Шиберна міжфланцева засувка BUNDOR

Технології

Якщо ви шукаєте перевіренного і надійного виробника і постачальника промислової арматури, в тому числі засувок, зверніть увагу на виробника BUNDOR!

Шиберна міжфланцева засувка BUNDOR широко використовується в різних галузях промисловості, де потрібне надійне, герметичне перекриття, наприклад, на нафто- і газопроводах, водоочисних спорудах, електростанціях і в промислових процесах. Вони є надійним і довговічним рішенням для керування потоком рідин, а завдяки фланцевому з'єднанню їх легко обслуговувати та ремонтувати.

Шиберні клапани в засувках BUNDOR - це тип клапанів лінійного переміщення, в яких для регулювання потоку рідини використовується розсувний затвор або клиноподібний диск. Затвор зазвичай приводиться в дію за допомогою різьбового штока або маховика, який піднімає і опускає затвор, щоб відкрити або закрити клапан.

Фланці на засувках Bundor виготовляються відповідно до міжнародних стандартів, таких як ANSI та ISO, що забезпечує сумісність із загальноприйнятими розмірами фланців і схемами свердління.

Засувки виготовляються виключно з високоякісних матеріалів, таких як чавун, вуглецева сталь, нержавіюча сталь або інші відповідні сплави, залежно від вимог застосування. Це забезпечує міцність, корозійну стійкість і довговічність.

Шиберні міжфланцеві засувки BUNDOR призначені для повного перекриття потоку робочого середовища (відкрито-закрито). 

Однодисковий затвор з нержавіючої сталі повністю перекриває рух потоку рідкого, в'язкого, сипучого, брудного середовища в трубопроводі. Він здатен впоратися з потоком, де є тверді механічні частинки, кристалоподібні домішки, бурові розчини. також механізм шиберної засувки легко перекриває робочий потік з волокнистими, гранульованими і порошкоподібними гідро-сумішами.

Шиберна міжфланцева засувка BUNDOR працює при високому тиску 10 бар при робочій температурі від -20 °С до +120 °С з ущільненням EPDM, від -20 °С до +80 °С з ущільненням NBR. 

Отримати безкоштовну консультацію і допомогу у підборі запірно-регулюючої арматури ви можете звернувшись до офіційного дистриб'ютора і постачальника BUNDOR в Україні - компанії ЮФП-групп!

Або просто оформлюйте замовлення на сайті за посиланням: https://zadvizhki.com.ua/catalog/zapirna-armatura/zasuvka-shyberna-mizhflanczeva-bundor-stal/ чи телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. 

Новини

22 Вересня 2023

U.S. Steel зупинить останню діючу домну на меткомбінаті Granite City

Експорт конструкційних труб зі США впав на 1,5%

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

У II кварталі ВВП України збільшився на 19,5% у порівнянні з минулорічним показником

Перевалка залізної руди у порту Риги за 8 місяців зменшилась на 63%

Нацполіція підозрює посадових осіб Полтавського ГЗК в незаконному використанні корисних копалин

Укренерго заборгувало Гарантованому покупцеві 30 млрд грн

У липні цього року імпорт залізної руди до Туреччини знизився на 12,2%

ArcelorMittal закриє домни на ремонт

Tesla планує збудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

У грудні країни-члени ЄС обговорять членство України в ЄС

Чверть українських видобувних компаній стягуватимуть з рф збитки за шкоду активам

Енергетики відновили роботу пошкодженого ракетною атакою об’єкта

За тиждень бензин на заправках подорожчав на грівню

Індійська JSW Steel продає свої вугільні шахти у США

Дві філіппінські компанії інвестують 2 млрд долл у виробництво нікелю

ВСІ НОВИНИ ⇢