Чотири гравці «Динамо», які можуть досягти значного прогресу у поточному сезоні

Технології
Чотири гравці «Динамо», які можуть досягти значного прогресу у поточному сезоні

"Динамо" зазнало відвертої та болючої невдачі у минулому сезоні та тепер має намір реабілітуватися. Столичний клуб планує зробити ставку на молодих футболістів, щоб надати їм більше ігрового часу у наступному сезоні.

Ось четвірка виконавців, які можуть приємно здивувати уже найближчим часом.

Володимир Бражко

Минулий сезон Володимир провів на правах оренди в "Зорі" та був одним із лідерів колективу, що в підсумку випередила "Динамо" та майже пробилася до Ліги Чемпіонів. Забивши 7 голів у 29 матчах, Володимир став лідером "Зорі". Він виконував пенальті, успішно стріляв здалеку та керував грою команди, номінально займаючи позицію в опорній зоні. Інколи Бражко піднімався вище у структурі, що говорить про його гнучкість.

За рахунок свого універсалізму Бражко має досить багато шансів стати важливим гравцем для свого рідного клубу. За своїм фунціоналом він може не лише спробувати замінити досвідченого Сидорчука, а й суттєво розширити його рольову модель на футбольному полі.

Відмітимо, що у новому сезоні титульним спонсором киян стала компанія Vbet, яка займається ставками на спорт та казіно.

Антон Царенко

У минулому сезоні Антон уже грав у першій команді "Динамо" та регулярно застосовувався як Луческу, так Шовковським у ролі "джокера" або іноді навіть у стартовому складі. Царенко відрізняється вибуховою швидкістю та може ефективно використати втому захисту противника. Це робить його дуже цікавою опцією для підсилення гри з лавки. Царенко може діяти як фланговий нападник або як центральний півзахисник. Насторожує, що конкуренція на цих позиціях в команді досить суттєва.

Незважаючи на це, Царенко має потенціал стати важливим гравцем для "Динамо", завдяки своїм наборам якостей, які дуже цінуються сьогодні – швидкість, наполегливість у нападі та здатність заробляти фоли в небезпечних зонах.

Самба Діалло

Самба Діалло - гравець з великим потенціалом, але має відчутні проблеми, викликані складним характером. На молодіжному рівні він вражав своєю технікою, але проявлявся як дещо егоїстичний гравець, і в команді "Динамо" йому буде непросто проявити себе. Раніше Діалло намагався змінити клуб і, якщо не продемонструє свій потенціал у новому сезоні, може навіть не зіграти за "Динамо" взагалі.

У новому сезоні йому відводиться роль джокера, оскільки у команді вже є декілька гравців, з якими він успішно виступав на молодіжному рівні. Як гравець, що виходить з лави запасних, Самба може бути ефективним та приносити користь. Однак, враховуючи загальну конкуренцію, молодому африканцю потрібно почати демонструвати та реалізовувати свій потенціал. Бажано, використовувати перший шанс, який трапиться. Адже він вже встиг змарнувати достатньо багато нагод.

Костянтин Вівчаренко

Вівчаренко вже встиг приміряти на себе роль основного гравця "Динамо" у попередньому сезоні. Тренерський штаб вже довіряв йому, а тепер рівень довіри має лише зростати. Від нього чекають не лише прогресу на полі, але й поступової трансформації у морального та психологічного лідера колективу.

Вівчаренко – одночасно і потужний, і швидкий. Така комбінація робить його унікальним виконавцем на своїй позиції. Також вражає баланс між діями в обороні та атакувальними навичками.

З його участю "Динамо" може переключатися на гру з трьома центральними захисниками у певні моменти, а Костянтин покриває весь лівий фланг, що дає команді додаткову свободу та варіативність у грі.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢