Як правильно підібрати одяг для новонародженого малюка

Технології
Як правильно підібрати одяг для новонародженого малюка

Очікування на народження дитини стає трепетним моментом для всієї родини. Ще до появи малюка майбутні батьки хочуть купити все необхідне. Ключовим придбанням стає одяг для новонароджених, який потрібен вже з перших хвилин життя немовляти. Багато людей обирають повзунки та костюми за зовнішнім виглядом, орієнтуючись лише на привабливості речей. Проте, щоб крихітка почувала себе зручно, потрібно пам’ятати про ключові вимоги до дитячого гардеробу.

На що звернути увагу при купівлі одягу для немовлят

Вибір одягу для маленької дитини чи не найприємніший етап підготовки до її народження. Майбутні батьки прагнуть обрати для свого малюка лише найкраще. Тому варто скористатися кількома порадами від виробників дитячих товарів, щоб покупки були вдалими.

  • Орієнтуватися на розмірну сітку. Новонародженим малюкам знадобляться речі найменшого розміру — 44-50 см. Проте інколи немовлята народжуються більше норми.
  • Лише натуральні тканини. Боді, повзунки, комбінезони повинні добре пропускати повітря, вбирати зайву вологу, не викликати подразнення на ніжній шкірі малюка.
  • Безпечна фурнітура. Одяг для найменших дітей не повинен містити ґудзиків, небезпечних защіпок, які можуть травмувати малюка. Слід надавати перевагу одягу з кнопками, широкою горловиною (для зручності одягання).
  • Шви назовні. Речі для немовлят повинні бути м’якими, ніжними зсередини, адже під час контакту з одягом може пошкодитися шкіра. Якщо костюм дуже красиво пошитий, але має внутрішні шви, від нього краще відмовитися.

Часто друзі та родичі родини приносять дитячий одяг в подарунок. Проте краще вручити малюкові брязкальця, сортери, текстильні книжки.

Що потрібно знати про одяг для немовлят

Готуючись до народження малюка, батьки прагнуть купити якомога більше потрібних речей. Проте дорослі забувають, як швидко ростуть діти. Більшість комплектів малюк навіть не встигає приміряти. Не варто сліпо вірити маркетологам, які запевняють, що дитині потрібен святковий одяг. Нарядний костюм зазвичай одягають лише на виписку чи на хрестини. 

В інші дні дитині достатньо звичайних зручних речей. Незважаючи на привабливість комплектів з декором, вишивкою, аплікаціями, для новонароджених краще купувати простий одяг в нейтральних кольорах.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢