Як отримати висновок на пандус?

Технології

У сучасному світі питання доступності та інклюзивності для всіх громадян стає все більш актуальним. Однією з ключових складових забезпечення цих принципів є використання відкритих пандусів. Ці структури мають велике значення для тих, хто має обмеження у русі, батьків з дітьми у візочках, літніх людей, та всіх, хто потребує легкого доступу до будівель та об'єктів інфраструктури. 

Сьогодні ми поговоримо, чому важливо отримати висновок на пандус та хто його видає.

Важливість пандусів для суспільства

Відкриті пандуси є важливим кроком до забезпечення доступності для всіх. Вони дозволяють людям з обмеженими фізичними можливостями легко подолати перешкоди та входити до будівель зі зручністю. Це сприяє не лише соціальній інклюзії, а й підвищує якість життя цієї групи громадян. Такі пандуси дозволяють інвалідам на візках або з іншими руховими обмеженнями бути більш самостійними та незалежними, вільно переміщуючись в міському середовищі. Пандуси також вносять вагомий внесок у забезпечення зручності для батьків з дітьми, які використовують дитячі візочки. Вони дають можливість з легкістю пересуватись із дитиною, не переживаючи через важкості підйому на сходах. Крім того, літні громадяни також можуть відчути значне полегшення завдяки використанню пандусів, особливо якщо у них є проблеми зі здоров'ям чи руховим апаратом. Впровадження відкритих пандусів має позитивний вплив на суспільство в цілому. Вони допомагають знижувати бар'єри та стереотипи щодо людей з обмеженими можливостями. Забезпечуючи їм можливість долучатись до різних сфер життя, від робочої діяльності до розваг, пандуси сприяють  суспільства.  

Відкриті пандуси є важливим кроком до створення інклюзивного суспільства, де всі громадяни мають рівний доступ до просторів та можливостей. Вони забезпечують легкий доступ для людей з різними обмеженнями, сприяють соціальній інтеграції та взаєморозумінню, а також мають позитивний вплив на зовнішній вигляд інфраструктури. Розбудова і підтримка відкритих пандусів відображає наше прагнення до більш справедливого та гуманного суспільства.

Висновок на пандус надає БТІ

Використання послуг БТІ для висновку на пандус допомагає створити середовище, де особи з обмеженими можливостями можуть пересуватися без перешкод. Висновок формується на підставі вивчення доступності об'єкта для осіб з обмеженими можливостями та маломобільних груп населення. До таких груп відносяться люди з вадами слуху та зору, користувачі візків, літні громадяни, вагітні жінки та батьки з дитячими візочками. Також до цих груп належать особи, які користуються велосипедами або мають великий багаж. Для них ускладнено без зусиль потрапити в приміщення, де немає обладнаного пандуса. Об'єкти, такі як:

  • медичні заклади
  • аптеки
  • навчальні установи
  • банки та фінансові установи,

Підлягають перевірці органами ліцензування. Видача ліцензій на недоступні приміщення для господарської діяльності буде призупинена до повної відповідності вхідних груп державним будівельним нормам (ДБН "інклюзивних будівель і споруд").

В БТІ є сертифіковані спеціалісти, які ознайомляться з усією нормативною документацією щодо реалізації безбар'єрного доступу та готовий оформити експертний висновок на пандус. Важливо підкреслити, що дистанційне сертифікування будівель, приміщень чи споруд неможливе. Здійснюється лише виїзд експерта, проведення вимірювань на об'єкті, порівняння результатів з нормативами нового ДБН, виявлення відхилень і недоліків - що допомагає отримати звіт та висновок на пандус.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢