Параметри боксу оглушення свиней

Технології

Для підготовки тварини до забою, її проводять із передзабійної загороди в бокс для оглушення https://rozfood.net/p/pneumatic-stunning-box-for-pigs/. Основним завданням оглушення виступає знерухомлення свині. Це необхідно для того, щоб зробити більш точний і якісний процес знекровлення і захисту персоналу. Ця робота не повинна зачіпати функціонування серця, а покликана впливати на нервові центри.

jcbkSl8djGZTHkxedYB9vg7wrmztzoemjVEMW6hJBS5Kc8cgdU-4boRNtaR6qD25jTrbOBfwzXzwit0n-yxCfoKK6Y-4elmk0ZIyPtPQ91HJ_x8oTjWaUaSFkKfl6Pl1nug1SNFBgLlz9BZsm7RgfJc

Бокс оглушення свиней виконаний таким чином, що дає можливість оперативно вивантажувати тушку, тим самим запускаючи цикл заново, і приводячи пристрій у вихідне положення. Це обладнання характеризується легким і надійним механізмом відкривання і закривання наявних заслінок. Крім того, присутній плавний і надійний хід для оглушення худоби.

Принцип роботи боксу оглушення свиней

Тварина заходить по закритому тунелю в потрібне приміщення. Працівник цеху застосовує шокер для подальшого знерухомлення свині. Після чого вона падає, з подальшим перекочуванням. Далі відкривається заслінка і тварина опиняється на спеціальному майданчику для проведення подальших дій — утримання і забивання.

Що потрібно знати для вибору обладнання для оглушення?

Сьогодні застосовується три основні способи для знерухомлення свиней:

  • механічний;
  • хімічний;
  • електричний.

Для механічного оглушення характерне застосування порошкового електрошокера або пневматичного пістолета, за допомогою яких виконується удар в голову без пошкодження лобової кістки. Під хімічним методом розуміють залучення суміші 65% CO2 і 35% повітря, такий вплив знерухомлює свиню на 45-50 секунд. Для електричного оглушення зазвичай застосовується електричний струм всередині боксу, процес відбувається з використанням спеціальних щипців.

Вибір боксу оглушення проводиться з урахуванням ефективності та способу глушіння. Найчастіше на не модернізованих підприємствах досі застосовують металеві бокси старого зразка, з можливістю механічного розвантаження боксу після забою. Наразі наявні рішення прямокутного типу з відкидною заслінкою автоматичного типу. Таке обладнання виробляється не тільки для свиней, а й для великої рогатої худоби (ВРХ). Відрізняються пристрої між собою лише габаритами.

Рекомендуємо звернути увагу на каталог компанії Rozfood. На сайті представлено обладнання для забою худоби, що відрізняються габаритами та функціоналом. Крім того, на офіційній сторінці компанії представлені телефони для зв’язку з менеджером. Будь-який клієнт може поставити запитання щодо вартості, експлуатації та догляду за устаткуванням та інструментом. Кожен тип оснащення виконаний з урахуванням стандартів європейського союзу, характеризується високою якістю і прийнятним терміном використання.

Новини

24 Травня 2024

Уряд зареєстрував новий індустріальний парк

Вже по 40 – курс гривні до долара оновив історичний мінімум

Україна відвантажила на ринок ЄС 291,6 тис. тонн сталевих напівфабрикатів

Виробництво сталі в Бразилії знизилося

Через пару років нова розподілена генерація повинна замістити існуючу теплову

Бразильські металурги запланували інвестиції в обсязі 19 млрд дол

Перу планує цього року збільшити виробництво міді до 3 млн тонн

Підвищення акцизу на пальне погіршить стан економіки та населення  – Кінах

До кінця травня уряд ухвалить рішення про підвищення тарифів на е/е для населення

Thyssenkrupp продає 20% сталеливарного бізнесу холдингу EPCG

Польський виробник коксівного вугілля проінвестував в оновлення потужностей 1,3 млрд

Киян взимку чекають тижневі блекаути

Італія планує експортувати зелену енергію з Африки підводними трубопроводами

Укрзалізниця планує придбати 80 електровозів

Цього року Україна розраховує отримати від МВФ ще три транші на 4,5 млрд дол.

Через хмарність СЕС не працюватимуть на повну – енергетики попереджають про відключення

ВСІ НОВИНИ ⇢