Обмін криптовалют в онлайн обмінниках: чи безпечно виводити гроші?

Технології

Багато людей замислюються над тим, як можна заробити в мережі, тому купівля віртуальних монет набирає популярності. У продажу можна знайти різні пропозиції, але найбільш затребуваним буде ВТС. Його вартість значно вища, ніж у інших монет, а регулярні вкладення інвесторів підтримують курс. Як вивести монети? У цій ситуації можна обміняти Біткоїн на «Приват24», і не турбуватися про безпеку платежу.

Як підібрати обмінник?

У мережі є багато платформ, що пропонують послуги обміну віртуальних монет на реальні гроші. Але наскільки безпечно довіряти їм? Найкращим рішенням буде вивести bitcoin на «Приват 24» у Let’sPay. Є кілька критеріїв, які допоможуть зрозуміти, що ви знайшли надійний сервіс:

  • Автоматизація процесу. Тільки перевірені платформи можуть запропонувати таку функцію. Вона свідчить, що більшість процедур проводиться без ручного введення, що виключає помилки;
  • Можливість фіксації курсу після появи транзакції у мережі. Деякі обмінники фіксують курс лише після того, як усі оплати пройдуть, що може бути невигідним;

Не рідкість, коли гроші надсилаються на рахунок одержувачу тільки після третього підтвердження, коли курс може бути іншим, а ручне опрацювання заявок призводить до затримок. Перед тим, як оформити заявку на виведення грошей, перевірте, який захист використовується. Оптимальним рішенням буде AML, яка забезпечує перевірку монет перед тим, як вони вирушать до обробки.

Наскільки швидко гроші надійдуть на рахунок?

Кожен сервіс встановлює різні терміни виконання платежу, тому в будь-якому випадку отримати гроші відразу не вийде. Наприклад, мережа має деякі особливості роботи, тому для отримання грошей може знадобитися до 24 годин. Такий час обробки платежу не має відношення до автоматичного чи ручного введення, а обґрунтований особливостями роботи блокчейну. Якщо вам важлива оперативність, то отримайте консультацію менеджера обраного обмінника, перш ніж подати заявку.

Безпека платежу

Віртуальні монети коштують дорого, тож ніхто не захоче ними ризикувати. Онлайн-сервіси давно використовуються для виведення грошей, і не доставляють проблем (за умови вибору перевіреної платформи). Перед подачею заявки на обмін, дізнайтесь про роботу служби безпеки, та про методи захисту платежів. Не хочете турбуватися про безпеку платежу? Проводьте обмін на Let’sPay. Сервіс оперативно обробляє заявки, має низьку комісію, гарантує безпеку та дозволяє фіксувати курс монет на час подання заявки.

Реєстрація на платформі не є обов’язковою, але наявність особистого кабінету дозволить контролювати статус заявки. Для виведення грошей потрібно ввести номер телефону, адресу електронної пошти. Вибирайте перевірені обмінники, і тоді жодних складнощів із виведенням грошей не виникне. Обміняти віртуальні монети на реальні легко, якщо знати, в якому сервісі можна виконати процедуру.

Новини

3 Грудня 2023

Черги вагонів на переходах з ЄС скоротились

Німеччина скоротила імпорт брухту на 22%

ЄС у 2023 році збільшив імпорт ядерного палива з РФ 

На ЗАЕС черговий блекаут: Загроза повторення Фукусіми

2 Грудня 2023

Відмова від викопного палива – єдиний спосіб врятувати планету – ООН

EUROFER виступив проти продовження імпорту російських напівфабрикатів до ЄС

1 Грудня 2023

Турецький ринок чекає мита на гарячекатані рулони

Швейцарія заморозила російські активи на 8,8 млрд дол

США надали Україні два нові потужні автотрансформатори

Україна та Польща напрацьовують заходи для розблокування кордону

Туреччина імпортує з росії обладнання для АЕС

США встановили новий історичний рекорд з видобутку нафти 

За час війни в Україні ввели в експлуатацію три вітроелектростанції

Норвегія допоможе Україні забезпечити продовольчу безпеку

Nippon Steel має намір придбати вугільні та залізорудні активи по всьому світу

Україна продовжує нарощувати видобуток газу

ВСІ НОВИНИ ⇢