Витратні матеріали для термо- та термотрансферного друку від shop.REEF

Технології

Ефективне управління ланцюгом постачання відіграє ключову роль у забезпеченні якості обслуговування та задоволення потреб клієнтів. Одним з важливих аспектів цього процесу є використання витратних матеріалів для друку етикеток та чеків. У цьому контексті, компанія shop.REEF виступає надійним партнером, пропонуючи широкий асортимент якісних матеріалів для друку під брендом ТМ Tama, включаючи папір для чеків, етикетки, ріббони та багато іншого. Високий стандарт продукції підтверджено міжнародними сертифікатами ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT).

Папір для чеків: якість, надійність, продуктивність

Один із найважливіших елементів у процесі торгівлі – це чеки, що видаються під час кожної операції. Купити касову стрічку від shop.REEF – висока якість, широкий асортимент, українське виробництво, доступні ціни та стабільна робота вашого обладнання.

wEWd2qqE0dMnHdpNSI9GyzAeMd_u0eT54kaFn2j19BOWISEsxLhWAahtdNzWVpmoq1HQXl1V4nBvX9FJa454o-gfD5ic5x3m3r46izvUp3HL6D8C6-msH2l1xDZEQA2vDgTCPBTdmZHzqtIshxYBLWM

Крім того, касова стрічка ТМ Tama, відрізняється високою продуктивністю та надійністю. Вона забезпечує безперебійну роботу касових систем і чітке нанесення тексту та зображень.

Етикетки: зручність в ідентифікації товарів

У сучасному бізнесі етикетки відіграють ключову роль у ідентифікації товарів, їх характеристик та ціни. Shop.REEF пропонує широкий вибір етикеток різного типу та розміру на сайті https://shop.reef.ua/ua/samokleiucha-etyketka-v-rulonakh/. Ці етикетки легко наносяться на товари та забезпечують чітку інформацію для клієнтів.

VlNGri8p2w2XsRm4D3UHq2DO__54QVRFXvGKFZlblWQV1EQ3Wd7CfSy1eol2GDO19aMYxKPHW4LKB4MZGEvk3Bfi1YVIjvMbP-0ARFeBdKlahVCqf0EwHvQFLHB2bqHDEd35DtZy0TCI8uo19W9M4AQ

Типи етикеток, які ми виробляємо під брендом ТМ Tama:

  1. термоетикетка – спеціальний термопапір в рулоні з клейкою поверхнею з однієї сторони. Інформація наноситься з іншої сторони термодруком (нагріта термоголовка переносить данні в місцях притиску до термочутливої поверхні паперу). По зносостійкості та умовам використання термоетикетки поділяяються на:
  • Термо Еко – найпростіший тип етикеток без захисного покриття. Використовується для маркування товарів з невеликим сроком реалізації. Не витримує потрапляння води, ультрафіолету, транспортування.
  • Термо Топ – етикетки з захисною плівкою, що захищає від механічних пошкоджень, вологості та дії сонячних променів. Має гладку поверхню для зменшення зносу термоголовки принтера. Використовується для маркування заморожених продуктів та товарів з більш тривалим терміном зберігання.
  1. Термотрансферні етикетки – етикетки для термотрансферного друку з ріббоном. Стійкі до механічних пошкоджень, УФ-випромінювання та вологості. БІльш зносостійкі, тому використовуються для маркування різної продукції, в тому числі і промислової. Нанесена інформація може зберігатися роками.
  • Матова, глянцева та напівглянцева поверхня – етикетки з привабливим зовнішнім виглядом та високою стійкістю до рідин, подряпин, низької чи високої температури, вологості. 
  • полімерні стікери – спеціальні наклейки для маркування побутової хімії, косметики, хім. засобів, технічних масел та ін. 

З метою забезпечення максимальної зручності для клієнтів, shop.REEF пропонує доставку до будь-якої точки України, включаючи Київ. Це робить процес замовлення та отримання необхідних витратних матеріалів ще більш зручним і ефективним.

Новини

2 Лютого 2024

ТЕС ДТЕК збільшили генерацію електроенергії на 12%

Полтавський ГЗК програв суд на 4,7 млрд грн

Банки збільшують кредитування бізнесу та населення

Європейські промисловці скорочують виробництво через коливання цін на газ

Польські фермери планують блокувати кордон з Україною

Бразилія збільшить інвестиції у видобуток залізної руди

НБУ очікує скорочення економічного зростання до 3,6%

Енергетики відновили електропостачання всіх споживачів у Кривому Розі

CBAM перешкоджає роботі європейських металургів – Assofermet

Україна вже у березні отримає перші 4,5 млрд євро з пакета допомоги ЄС

Нацбанк прогнозує пришвидшення інфляції

Туреччина у 2023 році скоротила імпорт брухту на 10%

Південнокорейська POSCO у минулому році майже наполовину скоротила чистий прибуток

Туреччина скоротила експорт арматури на 37%

В уряді планують використовувати ресайклінг для відбудови України

Tata Steel хоче додатково інвестувати у меткомбінат в Порт-Толботі

ВСІ НОВИНИ ⇢