Під Маріуполем фіксують розвідників та безпілотники

Видео

У районі Маріуполя вогонь відкривали по Широкиному, Миколаївці і Чермалику. Неспокійно і в Гранітному, це поблизу Волновахи. Селище обстрілюють майже щодня. Саме тому армійці спорудили там глибоку оборону. На позиціях військових побувала наша знімальна група.

Володимир показує величезну пробоїну у кабіні вантажівки. Сюди влучила ракета, яка могла б і танк підірвати. Але чомусь не вибухнула. Пройшла наскрізь і полетіла далі. Ніхто з пасажирів не постраждав. Армієць переконаний - сталося справжнє диво. Але так буває далеко не завжди.

"Кажуть не стріляють, нічого. Подивіться сюди, ось це не стріляють? Стреляніни взагалі ніякої? Типу так? І щоб люди просто знали. Пацани молоді просто гинуть на передовій від цих подач легких таких, від них. Я тому і пішов, що вони не лоб в лоб, а просто луплять по нас. Люди, діти помирають", - розповідає Володимир, військовослужбовець Збройних сил України.

У районі селища Гранітне неспокійно практично завжди. Це - один із основних напрямків можливого прориву бойовиків. Тому розвідують вони ці позиції постійно.

"Беспілотні літальні апарати кожного дня, вечора проникають на територію. Це якісні беспілотні апарати, вони не можуть бути в приватних руках. Це дійсно військове спорядження, при чому російського виробництва. Доводилось збивати, щоб пересвідчитися? - Так, так ми це бачимо. І ми знаємо чиї це безпілотні апарати", запевняє Руслан, військовослужбовець ЗСУ.

Бувають і курйозні випадки - розповідають бійці. Нещодавно на позиції заїхали нетверезі розвідники бойовиків. Потрапили в яму.

" Вони просто понапивалися і заїхали не в той бік. Ми забрали їх КАМАЗ і в яму посадили", - розповідає Саїд, військовослужбовець ЗСУ.

Але здебільшого позиції намагаються розсекретити професійні диверсанти. Працюють великими групами - до двадцяти людей. Не меншої шкоди завдають і ворожі артилеристи.

"Зараз активність бойовиків збільшується з кожним днем. Стріляють вони вже і в світлу пору доби. В темну пору доби, особливо з ранку. З години шостої до сьомої. І година шоста, десята вечора. Вночі, але коротко. В основному працює установка ПТУР, міномети", - каже військовослужбовець ЗСУ Роман.

У перемир'я армійці і хотіли б вірити, але не бачити очевидних фактів не можуть. Бойовики постійно накопичують техніку і до чогось готуються. Втім, наші бійці - готові захищати рідну землю.

"В нашій роті воюють люди з цілої Украіни. Це є Київська область, Одеська область, Запорізька область, Тернопільська область. І ми хочемо сказати, що ми Маріуполь не віддамо нікому. Додому ми повернемось всі цілі і здорові. Слава Украінї! Героям Слава!", - запевняє боєць.

По материалам: podrobnosti.ua

Новости

14 января 2022

Экспорт черных металлов по итогам года вырос на 81,4% в денежном исчислении

Украина снижает потребление природного газа

Выручка от экспорта украинской железной руды в 2021 году выросла на 63%

ММК им. Ильича в прошлом году нарастил выпуск проката на 11,6%

Банки увеличили кредитование бизнеса и населения

Adani и Posco рассматривают возможность постройки метзавода в Индии

На украинских заправках подорожал бензин

Nucor расширит свои металлургические мощности за счет нового завода в Вирджинии

В 2021 году США почти наполовину увеличили импорт стали

Энергомашспецсталь поставила заказчикам более 18 000 тонн продукции различных видов

Шахтерам задолжали свыше 1 млрд грн

В рамках декарбонизации Rio Tinto купит 4 электропоезда для перевозки руды

В начале января китайские металлурги сократили объемы производства

Украина должна выплатить МВФ около 2,4 млрд долл. в 2022 году

Falcon 9 вывела на орбиту украинский оптический спутник Сич-2-30

Пакистан отменил антидемпинговые пошлины на украинский х/к прокат

ВСЕ НОВОСТИ ⇢