Будівлю ГПУ пікетували десятки активістів
Відео
Під ГПУ сьогодні вийшли десятки активістів - на знак підтримки Національного антикорупційного бюро. Вимагали від генпрокурора дати оцінку діям своїх працівників, які цитую "катували співробітників бюро в підвалі". Про факт катування ще раніше заявляв глава НАБУ. Конфлікт між Бюро та ГПУ не вщухає вже кілька днів.
Нагадаю, все почалося 12 серпня, коли працівники прокуратури помітили, що за ними стежать представники Бюро з конспіративної квартири. Пізніше - відомства відкрили справи одне проти одного.
Сьогодні мала б відбутися зустріч очільників ГПУ та НАБУ - Юрія Луценка та Артема Ситника. Генпрокурор вже повернувся з відрядження. Але поки що у відомствах не підтверджують, чи така зустріч відбулась.
По материалам: podrobnosti.ua
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram