ThyssenKrupp побудує найбільший у світі завод з декарбонізації

Металургія Новини
ThyssenKrupp побудує найбільший у світі завод з декарбонізації

Провідний німецький виробник сталі ThyssenKrupp Steel уклав контракт із технологічною компанією SMS group на будівництво заводу з виробництва заліза прямого відновлення (DRI), який може працювати з використанням водню. Про це йдеться на сайті компанії.

SMS group отримала замовлення на проєктування, поставку та будівництво водневої установки прямого відновлення заліза, двох іноваційних плавильних печей та допоміжних установок на майданчику ThyssenKrupp у Дуйсбурзі. Планується, що завод потужністю 2,5 млн т DRI на рік введеуть в експлуатацію наприкінці 2026 року.

“Це початок одного з найбільших у світі проєктів промислової декарбонізації, за допомогою якого в майбутньому можна буде уникнути 3,5 млн т викидів CO2 на рік”, – повідомили в компанії.

Обсяг замовлення для SMS group становить понад €1,8 млрд, що є найбільшим окремим замовленням в історії компанії. Крім того, знадобляться додаткові інженерні послуги, а також створення інфраструктури.

“Уклавши контракт, компанія перехдить до реалізації своєї трансформації. Він зауважив, що в партнерстві з SMS group компанії прагнуть довести, що інноваційна трансформація сталеливарної промисловості в Німеччині та Європі можлива.Таким чином ми створюємо основу для екологічних ринків сталі майбутнього”, – заявив Бернхард Осбург, гендиректора ThyssenKrupp Steel,

Загальний проєкт ще підлягає затвердженню та ухваленню остаточного рішення про грант з боку ЄС. Очікується, що це відбудеться найбілижчими місяцями. Земля Північний Рейн-Вестфалія та федеральний уряд Німеччини уже повідомили про фінансову підтримку проєкту.

Наразі на ThyssenKrupp Steel припадає 2,5% викидів CO2 в Німеччині. У рамках концепції трансформації tkH2Steel починається перехід від виробництва сталі з інтенсивними викидами вуглецю до використання технологій, що сприяють захисту клімату. Компанія планує до 2030 року скоротити викиди CO2 на 6 млн т. Перехід на кліматично нейтральне виробництво має бути завершений не пізніше 2045-го.

Новини

17 Травня 2024

США не хочуть віддавати U.S.Steel японцям

У I кварталі виручка Vallourec скоротилась на 26%

Шведська компанія хоче побудувати ще чотири заводи водневої металургії

Єврокомісія почала розслідувати імпорт білої жерсті з Китаю

Dunaferr модернізує прокатні стани

Нафтогаз з початку року запустив 7 нових свердловин – Шмигаль

Україна запропонувала Аргентині та Чилі зону вільної торгівлі

Внаслідок бойових дій на території України викиди СО2 сягнули 180 млн тонн

Китай інвестує у зелене авіаційне паливо

російські порти знизили перевалку вантажів на 4%

Виробництво сталі в Китаї скоротилось на 3%

Металурги у квітні збільшили експорт довгого прокату на 7,6%

Уряд змінив порядок бронювання від мобілізації на підприємствах двох сфер економіки

Україна вийшла на максимальну потужність імпорту електроенергії з ЄС

Уряд виділив 1,5 млрд грн для відновлення Зміївської та Трипільської ТЕС

Данія виділить Україні новий пакет військової допомоги на 750 млн євро

ВСІ НОВИНИ ⇢