ДМЗ проводить ремонтні роботи на коксохімічному виробництві

Економіка Металургія Новини
ДМЗ проводить ремонтні роботи на коксохімічному виробництві

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) на своєму коксохімічному виробництві відновлює кладку коксових печей, монтує нове обладнання та трубопроводи, а також готується до капітального ремонту сатуратора і реалізації масштабного проєкту – введення в експлуатацію нового газопроводу подачі коксового газу наступного року. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

Серед виконаних робіт на коксохімічному виробництві (КХВ) – капітальний ремонт вагона для гасіння коксу, який завершили у липні. Окрім того, на дільниці коксосортування був введений в експлуатацію новий вібраційний грохот ГІЛ-52 для розсіву коксу за фракціями. На складі смоли встановили нове обладнання – за допомогою двох додаткових парових підігрівачів тепер є можливість значно швидше переробляти весь об’єм кам’яновугільної смоли.

На КХВ триває керамічна наплавка простінків коксових печей, це дозволить підвищити ефективність роботи трьох працюючих батарей та знизити навантаження на навколишнє середовище – роботи триватимуть до кінця серпня. В цеху уловлювання хімічних продуктів завершується ремонт колекторів подачі води на барильєтний цикл, які забезпечують охолодження коксового газу. На стадії ремонту знаходяться газопроводи, кабельні естакади, конвеєри, виробничі агрегати та будівлі.

Серед робіт, що будуть розпочаті у найближчій перспективі:

-ремонт ще одного спецвагону для гасіння коксу;
-ремонт сатуратора №1 – агрегат призначений для уловлювання аміаку із коксового газу і отримає новий газовий підігрівач. Також буде змонтовано нові газопроводи входу та виходу з сатуратора. Завершити роботи планується до кінця року;
-нова лінія газопроводу подачі коксового газу для обігріву батарей.

«Зараз в спеціалізованому цеху ремонту металургійного устаткування виготовляють металоконструкції опор, восени підготують фундаменти та встановлять колони, а наступного року розпочнеться монтаж газопроводу. Завершити його планується за півроку, після чого необхідно буде зупинити виробництво та підключити батареї до нової магістралі. Попереду у фахівців КХВ великий обсяг будівельних, монтажних робіт, складне технологічне завдання, але, впевнений, всі роботи виконаємо вчасно та якісно», – зазначає директор коксохімічного виробництва Олексій Горбуля.

Новини

17 Травня 2024

США не хочуть віддавати U.S.Steel японцям

У I кварталі виручка Vallourec скоротилась на 26%

Шведська компанія хоче побудувати ще чотири заводи водневої металургії

Єврокомісія почала розслідувати імпорт білої жерсті з Китаю

Dunaferr модернізує прокатні стани

Нафтогаз з початку року запустив 7 нових свердловин – Шмигаль

Україна запропонувала Аргентині та Чилі зону вільної торгівлі

Внаслідок бойових дій на території України викиди СО2 сягнули 180 млн тонн

Китай інвестує у зелене авіаційне паливо

російські порти знизили перевалку вантажів на 4%

Виробництво сталі в Китаї скоротилось на 3%

Металурги у квітні збільшили експорт довгого прокату на 7,6%

Уряд змінив порядок бронювання від мобілізації на підприємствах двох сфер економіки

Україна вийшла на максимальну потужність імпорту електроенергії з ЄС

Уряд виділив 1,5 млрд грн для відновлення Зміївської та Трипільської ТЕС

Данія виділить Україні новий пакет військової допомоги на 750 млн євро

ВСІ НОВИНИ ⇢