Подробнее Запомнить город


В.Гриб: Захист і підтримка українських шахтарів – спільний пріоритет Ради та Уряду

23.03.21
размер текста:

Сьогодні мала зустріч із в.о. міністра енергетики Юрієм Вітренком. Обговорили три актуальних для вугільної галузі проблеми – ліквідацію заборгованості «Центренерго» перед державними підприємствами, необхідність соціальної підтримки шахтарів та майбутню трансформацію вугільних регіонів.

1. Вперше за останні десять років перед добропільськими гірниками виникла заборгованість із заробітної плати. Юрій Вітренко пообіцяв максимально сприяти пришвидшенню виплат. Сподіваюся, що з шахтарями остаточно розрахуються до завершення поточного місяця.

Міністр пообіцяв докласти зусиль, аби «Центренерго» надалі вчасно розраховувалося із шахтарями за відвантажене вугілля.

2. Звернула увагу Юрія Вітренка на казус, що трапився під час процесу передачі майнового комплексу «Добропіллявугілля» у держвласність. Виявилося, що ДП "Добропіллявугілля-видобуток" не набуло правонаступництва в питанні виконання соціальних програм. Дійшли згоди, що відповідні корективи будуть внесені окремим рішенням Уряду. Це важливо, адже сьогодні гірники на пенсії позбавлені можливості отримувати безоплатне вугілля для власних потреб. Те саме стосується допомоги місту в питаннях теплопостачання.

3. Домовилися, що Міненерго включить шахту «Білецька» до переліку пріоритетних, а також запропонує німецькому товариству GIZ включити її до пілотного проекту із трансформації вугільних регіонів.

Зізнаюся чесно – сьогоднішньою зустріччю із Юрієм Вітренком задоволена. Бачу й бажання, й налаштованість працювати задля вирішення озвучених проблем. Очікую на конкретні результати. Тоді й підіб’ємо підсумки.

Вікторія Гриб, народний депутат Украиїни

МинПром

... ...
 


Комментарии
комментариев: 0

...
Новости партнеров


Дайджест
В інтерв'ю Бізнес Цензор заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський розповів про причини подовження мита на експорт металобрухту, майбутнє заготівлі і проблеми української металургії через Green Deal у Євросоюзі.
Парламент принял закон о принудительной реструктуризации валютных кредитов. Выгоду получат обеспеченные украинцы, а проиграют — бизнес, клиенты банков и вся страна в целом.
15.04.21
В Украине хотят снизить комиссию, которую банки взимают за обслуживание карт. Такой шаг, по идее, должен привести к снижению цен в магазинах, поскольку ритейлеры признают, что перекладывают свои расходы по эквайрингу на конечного потребителя. Однако эксперты сомневаются, что товары подешевеют.
15.04.21
Семь стран ЕС выступили в защиту равных условий для атомной энергетики в достижении целей Green Deal. Главная задача зеленого перехода - отказ от ископаемых видов топлива, сжигание которых приводит к выбросам СО2. Атомные электростанции абсолютно вписываются в эти требования.
Против членов рейдерской группы Вадима Нестеренко правоохранители также ведут уголовные расследования по фактам гибели 4 человек.
14.04.21
В Украине расширен перечень долгов, которые можно взыскивать со счетов граждан в банках, а сами финучреждения стали подключаться к автоматизированной системе списания
Потребление, торговля и внутренние инвестиции остаются важными и наиболее устойчивыми драйверами роста экономики Украины. А это означает заметно возрастающую роль организованного сетевого ритейла. Источник: https://biz.censor.net/r3259384
Обплутали шахрайським павутинням ледь не всі ТЦ Києва: у столиці викрили мережу так званих «кол-центрів» з російським корінням. Аферисти, якими керував Володимир Бова, привласнювали кошти наївних громадян, прикинувшись інвестиційними консультантами. Хто стоїть за масштабним «кидаловом», і як працює ця схема?
Що відбувається на ринку нафтопродуктів після домовленості уряду та трейдерів щодо зниження цін на пальне та боротьби з нелегалами?
13.04.21
13.04.21, GMK Center
СВАМ лишит Украину конкурентных преимуществ – доступа к ресурсам железной руды. СВАМ дискриминирует кислородно-конвертерную технологию, которая использует в качестве основного сырья для производства чугуна и стали железорудное сырье.
12.04.21
09.04.21
08.04.21
06.04.21
02.04.21
01.04.21
31.03.21
30.03.21
29.03.21
26.03.21
25.03.21
23.03.21
22.03.21
16.03.21
12.03.21
09.03.21
05.03.21
02.03.21
01.03.21


Жми «Подписаться» и получай самые интересные новости портала в Facebook!