ММК ім. Ілліча у Маріуполі не буде працювати під окупантами

Металургія Новини
ММК ім. Ілліча у Маріуполі не буде працювати під окупантами

Металургійний гігант ММК ім. Ілліча у Маріуполі буде відновлено після руйнувань, спричинених російськими обстрілами, та продовжить свою роботу. Але це станеться лише після того, як останній окупант покине місто. Про це заявив генеральний директор підприємства Тарас Шевченко.

“Є чітка, категорична позиція акціонера, Ріната Ахметова, що після звільнення Маріуполя, коли загарбників буде вигнано з нашої землі, ми приступимо до відновлення наших заводів і обов’язково запустимо їх в експлуатацію. Але це станеться тільки при українському контролі та при українському законодавстві в місті Маріуполь. З окупаційною владою підприємства не працюватимуть”, – підкреслив Шевченко.

За його словами, підприємство постраждало досить сильно. Але компанія Метінвест має необхідну документацію, фахівці та ресурси, які допоможуть відновити завод – на відміну від російських окупантів, які заявляють про свій намір зайнятися його ремонтом.

“Окупаційна влада вже заявила, що почне відновлювати підприємство. Очевидно, що це чергова жахлива брехня – у них для цього немає ні ресурсів, ні фахівців, ні документації. Тому ми закликаємо наших працівників, які залишилися в Маріуполі і не змогли евакуюватися, не співпрацювати з окупантами у питаннях відновлення підприємства. Пропагандистські картинки благополуччя у Маріуполі – це неправда, і українці не повинні на них піддаватися”, – резюмував Шевченко.

Як відомо, на даний момент місто Маріуполь практично повністю окуповане російськими військами. Під українським контролем залишається металургійний завод Азовсталь, який уже став символом непохитності України та її бійців перед російською агресією. Власник заводу Рінат Ахметов заявив, що пишається тим, що Азовсталь стала фортецею України. І наголосив: за жодних умов заводи в Маріуполі не працюватимуть в окупації.

Новини

17 Липня 2024

Міністр Галущенко та члени НКРЕКП підставляють президента Зеленського із тарифами на електрику – думка

З ремонту вийшов блок АЕС, сподіваємось на зайві години світла в мережі

Вирівнювання тарифів на розподіл буде критичною помилкою для української економіки – екс-міністр

В Україні побудують завод з виробництва патронів та гвинтівок

Україна отримає 200 млн євро від ЄБРР на посилення енергетичної безпеки 

ГЕС Працюють у штатному режимі попри аномальну спеку – Укргідроенерго

Туреччина може збільшити експорт газу до ЄС, якщо блок гарантує попит, – Bloomberg

МВФ покращив прогноз зростання світової економіки на 2025 

Економічний комітет Ради вимагає від НКРЕКП та Міненерго обґрунтувати ініційоване ними об’єднання тарифів для промисловості 

ФДМУ виставив на продаж колишній алюмінієвий комбінат Дерипаски

Прагнення зрівняти тарифи на розподіл є обманом для інвесторів – Кисилевський

Вантажообіг у портах України зріс у півтора раза 

Рада ухвалила закон про контроль за викидами 

16 Липня 2024

Санкції в дії: росія зіткнулася з обвальним падінням експорту металів

Фонд держмайна призначив продаж ОГХК на жовтень 

ГарПок доплатив ВДЕ-генерації понад 0,5 млрд грн

ВСІ НОВИНИ ⇢