За тиждень ціни на залізну руду скоротились на 4,5%

Металургія Новини
За тиждень ціни на залізну руду скоротились на 4,5%

Ф’ючерси на залізну руду на Далянській товарній біржі за тиждень 12-19 вересня 2022 року впали на 4,5% у порівнянні з попереднім тижнем – 705,5 юаня/т ($100,61/т). Про це повідомляє GMK Center.

На початку вересня ціни на ЗРС підтримала новина про наміри уряду Китаю підтримувати ринок нерухомості та інвестувати в інфраструктуру. До того ж ф’ючерси зросли на фоні ослаблення обмежень через коронавірус в деяких районах Китаю.

Але трейдери були обережними, пам’ятаючи про досі можливе посилення обмежень напередодні з’їзду правлячої Комуністичної партії у жовтні 2022 року. Аналітики очікують, що політика Китаю щодо боротьби з коронавірусом буде жорсткою принаймні до кінця жовтня.

На початку минулого тижня ф’ючерси на руду демонстрували стабільність та навіть деяке зростання. Однак публікація даних про інвестиції в ринок нерухомості Китаю, які в серпні 2022 року впали найшвидшими темпами з грудня 2021 року, змінили ситуацію. Впевненість ринку щодо підтримки владою Китаю постраждалого сектору нерухомості зникла.

Також на настрої ринку вплинула відсутність сезонного підвищення попиту, яке зазвичай спостерігається на початку вересня.

«Очікувані «Золотий вересень та Срібний жовтень» ще не настали. Зростанню будівельної активності та збільшенню попиту на нерухомість у Китаї перешкоджають перебої в діловій активності через пандемію. Це змушує інвесторів бути обережними», – зазначають аналітики JPMorgan.

Обережність у секторі нерухомості зберігатиметься, допоки не буде стійкого зростання продажів.

Зазначимо, в серпні 2022 року Китай збільшив виробництво сталі на 3% у порівнянні з попереднім місяцем. Зростання показника стало можливим завдяки покращенню попиту та відновленню роботи металургійних заводів.

Імпорт руди в Китай у серпні 2022 року зріс на 5,4% у порівнянні з попереднім місяцем – до 96,2 млн т. У річному обчисленні імпорт ЗРС у Китай у серпні 2022 року зменшився на 1,3%. За січень-серпень 2022 року металурги країни зменшили імпорт ЗРС на 3,1% р./р. – до 772,9 млн т.

Новини

30 Вересня 2022

Зеленський закликав Раду прийняти закон про націоналізацію всіх російських активів

Уряд визначив, на що індустріальні парки зможуть витрачати звільнені від оподаткування кошти

Країни ЄС попередньо погодили восьмий пакет санкцій проти Росії

МЗС активізує роботу з підтримки вітчизняних експортерів

НКРЕКП підвищила тарифи на зелену електроенергію

В'єтнам скорочує експорт сталевої продукції

Інфляція в єврозоні вперше сягнула двозначного показника

Україна практично вийшла на показники довоєнного експорту зерна

УЗ та Deutsche Bahn можуть створити спільне підприємство

Сенат США схвалив допомогу Україні в розмірі 12,3 млрд дол

Україна накопичила в ПСГ 14 млрд кубометрів газу

Уряд ФРН виділяє 200 млрд євро на боротьбу з енергокризою

29 Вересня 2022

МінАПК розраховує на продовження зернової угоди

Україна очікує найближчим часом отримати 550 млн євро від ЄІБ

Метінвест долучає закордонні активи до місії "Рятуємо життя"

Акцизи на паливо повернуться з 30 вересня

ВСІ НОВИНИ ⇢