США розпочали програму з декарбонізації портів

Екологія Новини
США розпочали програму з декарбонізації портів

В США планують витратити близько 4 млрд доларів на покращення електрифікації портів країни та на скорочення викидів CO2 від вантажівок. Про це пише The Maritime Executive.

Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) запустило програми “Чисті гавані” вартістю 3 млрд доларів, спрямовану на зменшення забруднення в портах США, і програму “Чисті вантажівки” вартістю 1 млрд доларів, спрямовану на зменшення викидів CO2 транспортними засобами поблизу портів та інших маршрутів вантажівок.

Зокрема, EPA хоче отримати детальну інформацію про наявність, ринкову ціну та продуктивність обладнання з нульовим рівнем викидів для портів, включаючи важкі вантажні транспортні засоби, портове обладнання, електричні зарядки та інші потреби інфраструктури для технологій декарбонізації.

Радник Білого дому з питань клімату Алі Заїді зазначив, що програми спрямовані на вирішення проблеми шкідливого забруднення портової інфраструктури. Також буде встановлено стандарти, які сприятимуть переходу до чистіших технологій з нульовим викидом вуглецю.

Також цього року завершено роботу над новими стандартами чистого повітря для важких вантажівок, вперше за понад два десятиліття, які на 80% суворіші за поточні стандарти. 

“Люди, які живуть поблизу портів, знають, що забруднення повітря може бути надзвичайно високим, тому що всі вантажівки та всі транспортні засоби, які перевозять вантажі в порти та з портів, значно забруднюють повітря”, – заявив у квітні президент США Джо Байден.

Минулого тижня регулятивні органи Каліфорнії схвалили нове законодавство, яке вимагає, щоб усі автомобілі середньої та великої вантажопідйомності, продані в штаті в 2036 році, мали нульовий рівень викидів. Також було оголошено про нові правила щодо скорочення викидів CO2 для локомотивів.

До 2035 року великі вантажівки, автопарки місцевих доставників і державних транспортних засобів повинні знизити рівень викидів, до 2039 року – сміттєвози, місцеві автобуси, а до 2042 року – трактори та спеціальні транспортні засоби.

Новини

26 Квітня 2024

ЄС закликають до більш активних дій щодо припинення імпорту російської сталі та ЗРС

Експорт сталевого брухту з Японії знизився на 4,6%

JSW очікує видобуток вугілля у 2024 році на рівні 13,5 млн тонн

Запоріжсталь має намір підвищити якість металопродукції

Уряд зберіг чинний тариф на електроенергію для населення до кінця травня

Індія дозволила російським компаніям страхувати танкери з нафтою, щоб обійти санкції 

Низька інфляція під час війни може нашкодити – економіст

Україна може втратити до 2% ВВП через обстріли енергетичної інфраструктури

Світове виробництво DRI у січні-березні збільшилось на 7,4%

З початку року машинобудівники ДТЕК виготовили п’ять вугільних комбайнів

Vale за результатами I кварталу скоротила чистий прибуток майже на 13%

Tata Steel відхилила план профспілок щодо збереження доменної печі

Японія інвестує у розвиток чилійських мідних шахт

У енергосистемі зберігається дефіцит – обмежено споживання криворізької промисловості

72% роботодавців в Україні нарікають на дефіцит кадрів

Anglo American відхилила пропозицію BHP

ВСІ НОВИНИ ⇢