США розпочали програму з декарбонізації портів

Екологія Новини
США розпочали програму з декарбонізації портів

В США планують витратити близько 4 млрд доларів на покращення електрифікації портів країни та на скорочення викидів CO2 від вантажівок. Про це пише The Maritime Executive.

Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) запустило програми "Чисті гавані" вартістю 3 млрд доларів, спрямовану на зменшення забруднення в портах США, і програму "Чисті вантажівки" вартістю 1 млрд доларів, спрямовану на зменшення викидів CO2 транспортними засобами поблизу портів та інших маршрутів вантажівок.

Зокрема, EPA хоче отримати детальну інформацію про наявність, ринкову ціну та продуктивність обладнання з нульовим рівнем викидів для портів, включаючи важкі вантажні транспортні засоби, портове обладнання, електричні зарядки та інші потреби інфраструктури для технологій декарбонізації.

Радник Білого дому з питань клімату Алі Заїді зазначив, що програми спрямовані на вирішення проблеми шкідливого забруднення портової інфраструктури. Також буде встановлено стандарти, які сприятимуть переходу до чистіших технологій з нульовим викидом вуглецю.

Також цього року завершено роботу над новими стандартами чистого повітря для важких вантажівок, вперше за понад два десятиліття, які на 80% суворіші за поточні стандарти. 

"Люди, які живуть поблизу портів, знають, що забруднення повітря може бути надзвичайно високим, тому що всі вантажівки та всі транспортні засоби, які перевозять вантажі в порти та з портів, значно забруднюють повітря", - заявив у квітні президент США Джо Байден.

Минулого тижня регулятивні органи Каліфорнії схвалили нове законодавство, яке вимагає, щоб усі автомобілі середньої та великої вантажопідйомності, продані в штаті в 2036 році, мали нульовий рівень викидів. Також було оголошено про нові правила щодо скорочення викидів CO2 для локомотивів.

До 2035 року великі вантажівки, автопарки місцевих доставників і державних транспортних засобів повинні знизити рівень викидів, до 2039 року - сміттєвози, місцеві автобуси, а до 2042 року - трактори та спеціальні транспортні засоби.

Новини

26 Травня 2023

POSCO завершила будівництво заводу металообробки в Китаї

Ціни на газ у Європі можуть ненадовго впасти нижче нуля, – Bloomberg 

Виробництво морських контейнерів скоротилося до мінімуму за 13 років

Уряд розширив межі території Ізмаїльського морпорту

Україна відновила імпорт е/е зі Словаччини

ОГКХ планує поновити роботу Іршанського ГЗК

Цього року Україна спрямує на першочергове відновлення 3,3 млрд дол

Мексиканський виробник труб Forza Steel будуватиме завод у США

Розблокування портів суттєво поліпшить торговий баланс України - Головко

Україна пропонує знизити стелю цін на російську нафту

Металургійні підприємства Туреччини збільшили імпорт чавуну 

Пальне на АЗС ще трохи подешевшало

Польські залізничники пропонують відправляти з України більше руди, металів та вугілля

Уряд Нової Зеландії профінансує половину витрат на будівництво зеленого метзаводу в країні

Українські дрони вивели з ладу розвідувальний корабель РФ

УЗ отримає від Світового банку 25 млн долл на відбудову

ВСІ НОВИНИ ⇢