Лондон має намір зберегти санкції проти Росії до виплати компенсації Україні
Економіка Новини

Великобританія запровадила нове законодавство, яке дозволяє зберігати санкції проти Росії, доки Москва не виплатить компенсацію Україні. Про це “Європейській правді” повідомили у прес-службі МЗС Великобританії. Про нове законодавство оголосив міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі.
За його словами, уряд Великобританії бере на себе повноваження зберігати санкції проти Росії до виплати компенсації Україні та запроваджує новий шлях для заморожених російських активів, які можуть бути пожертвовані на відновлення України.
Нові заходи оголошено напередодні проведення у Великій Британії цього тижня великої конференції з питань відновлення України.
Також це відбувається на тлі того, що Лондон готується ухвалити закон, який вимагатиме від осіб, які володіють активами у Великій Британії від імені Центрального банку Росії (ЦБР), Міністерства фінансів Росії (Мінфін) або Російського фонду національного добробуту (ФНБ), розкривати їх Казначейству Британії .
“Оскільки Україна продовжує захищатися від російського вторгнення, жахливі наслідки путінської війни очевидні. Потреби України у відновленні є і будуть величезними”, - сказав Клеверлі.
"Завдяки нашим новим заходам, сьогодні ми зміцнюємо санкційний підхід Великобританії, підтверджуючи, що Великобританія готова використовувати санкції для того, щоб Росія заплатила за відновлення країни, на яку вона так необачно напала", - заявив він.
Ці нові заходи знаменують значне посилення санкційного підходу Великобританії до Росії, оскільки Путін і його поплічники продовжують свою незаконну війну, а Україна переходить у контрнаступ.
"Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки буде потрібно для відновлення після російської агресії та створення основи для процвітання нації", - заявив міністр фінансів Британії Джеремі Хант.
Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великобританії Ріші Сунаком.
Під час розмови Зеленський наголошував на необхідності посилення санкційного тиску на РФ.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram