Промвиробництво в єврозоні показало невелике зростання

Економіка Новини
Промвиробництво в єврозоні показало невелике зростання

У травні цього року промислове виробництво з урахуванням сезонних коливань збільшилося на 0,2% у зоні євро та на 0,1% у ЄС-27 порівняно з квітнем.

Промислове виробництво у квітні цього року зросло на 1,0% у зоні євро та на 0,6% у ЄС-27 у місячному порівнянні. У травні цього року порівняно з травнем 2022 року промислове виробництво скоротилося на 2,2% у зоні євро та на 1,8% у ЄС-27. Як повідомляє Steel Orbis, ці дані публікує Євростат, Статистичне бюро Європейського Союзу.

Порівняно з квітнем цього року, у травні виробництво товарів тривалого користування зросло на 0,5% у зоні євро та на 0,4% у ЄС-27, тоді як виробництво капітальних товарів зросло на 1,0% як у зоні євро , так і в ЄС-27 у місячному порівнянні. У звітному місяці випуск споживчих товарів короткочасного користування збільшився на 0,3% у зоні євро та на 0,7% у ЄС-27 порівняно з попереднім місяцем. У травні виробництво проміжних товарів зросло на 0,5% у зоні євро та на 0,4% у ЄС-27, а виробництво енергії скоротилося на 1,1% у єврозоні та на 1,8% у ЄС-27, усюди у місячному. порівнянні.

Серед держав-членів у травні найвищий місячний приріст був зареєстрований у Словенії (7,9%), Хорватії (4,3%), Словаччині та Фінляндії (по 2,5%).

Порівняно з тим же місяцем 2022 року у травні цього року виробництво капітальних товарів збільшилося на 2,5% у зоні євро та на 3,5% у ЄС-27. У тому ж місяці виробництво споживчих товарів тривалого користування скоротилося на 5,0% у зоні євро та на 6,4% у ЄС-27, тоді як виробництво проміжних товарів скоротилося на 5,4% у зоні євро та на 6,1%. % в ЄС-27, усюди у річному порівнянні. У зазначеному місяці виробництво споживчих товарів короткочасного користування скоротилося на 2,8% у зоні євро та на 0,3% у ЄС-27, а виробництво енергії скоротилося на 6,2% у зоні євро та на 7,5% у ЄС-27 . 27, також у річному порівнянні.

У травні найвищий річний приріст був зареєстрований на Мальті (12,2%), Данії (7,8%) та Франції (2,9%), а також в Ірландії (-16,2%), Естонії (-12, 8%) та Болгарії (-11,0%) зареєстровано найбільше зниження.

Новини

22 Вересня 2023

U.S. Steel зупинить останню діючу домну на меткомбінаті Granite City

Експорт конструкційних труб зі США впав на 1,5%

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

У II кварталі ВВП України збільшився на 19,5% у порівнянні з минулорічним показником

Перевалка залізної руди у порту Риги за 8 місяців зменшилась на 63%

Нацполіція підозрює посадових осіб Полтавського ГЗК в незаконному використанні корисних копалин

Укренерго заборгувало Гарантованому покупцеві 30 млрд грн

У липні цього року імпорт залізної руди до Туреччини знизився на 12,2%

ArcelorMittal закриє домни на ремонт

Tesla планує збудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

У грудні країни-члени ЄС обговорять членство України в ЄС

Чверть українських видобувних компаній стягуватимуть з рф збитки за шкоду активам

Енергетики відновили роботу пошкодженого ракетною атакою об’єкта

За тиждень бензин на заправках подорожчав на грівню

Індійська JSW Steel продає свої вугільні шахти у США

Дві філіппінські компанії інвестують 2 млрд долл у виробництво нікелю

ВСІ НОВИНИ ⇢