Суха Балка збільшила видобуток сирої руди на 32%

Економіка Металургія Новини
Суха Балка збільшила видобуток сирої руди на 32%

Рудник «Суха Балка», який входить до складу групи DCH, у другому кварталі поточного року збільшив видобуток товарної руди на 42% кв./кв. – до 260 тис. т, сирої руди – на 32% у порівнянні з попереднім кварталом, до близько 300 тис. т. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

За словами Ігоря Пільтека, головного інженера рудника «Суха Балка», видобуток гірської маси у квітні-червні поточного року збільшився на 51% (4,4 тис. куб. м). Обсяг нарізних робіт зріс на 16% кв./кв. (він становить понад 2,3 тис. погонних метрів), робіт з буріння глибоких свердловин – на 3% кв./кв. (нараховує понад 38 тис. погонних метрів)

«Таку динаміку забезпечує насамперед збільшення годин робочого часу. Якщо на початку року колектив підприємства працював за скороченим робочим тижнем, то у другому кварталі працівники провідних гірничих професій повернулися до повноцінного трудового тижня», – зауважив Ігор Пільтек.

Через брак персоналу, відсутність ринку реалізації продукції та інші чинники рудник «Суха Балка» був вимушений зупинити технологічний процес на шахті ім. Фрунзе. Потужності іншої шахти – «Ювілейна» – також наразі використовуються не на повну, колектив працює в залежності від обсягів відвантаження та наявності кваліфікованого персоналу.

Після окупації Маріуполя рудник переорієнтував постачання на інші ринки збуту. Наразі рудну сировину «Сухої Балки» споживають меткомбінати Словаччини, Чехії, Угорщини, Сербії.

«Цієї весни обсяги реалізації продукції збільшилися, але влітку, через кризу металургійної галузі, спостерігаємо спад. Зупинка чотирьох доменних печей на європейських меткомбінатах зменшила потребу у сировині. Обсяги реалізації продукції рудника знизилися. Маємо надію, що у вересні ситуація поліпшиться», – зазначив головний інженер рудника

Нагадаємо, що у липні поточного року рудник «Суха Балка» розпочав видобуток на новій виробничій потужності з запасами 277,5 тис. т рудної сировини. Блок 116-122 на горизонті -1420 м розташований на шахті «Ювілейна». Підготовчі роботи до запуску нових потужностей зайняли пів року. Видобуток розрахований на 7 місяців.

Новини

7 Травня 2024

Єврокомісія дозволила Nippon Steel придбати US Steel за $14,9 млрд

Відновлення енергосистеми потребує міжнародної допомоги та перегляду тарифу на світло влітку

У квітні попит на вантажівки в Україні зріс на 13% відносно минулого року

Україна має працювати над посиленням європейських санкцій та скасуванням пом’якшень – експерт

У Раді оцінюють збитки енергетичної інфраструктури від атак у $12,5 млрд

Уряд продовжив строк бронювання від мобілізації ще на місяць

ЄС готовий до жорстких торговельних заходів проти Китаю

Уряд підтримав законопроєкт про ратифікацію угоди про вільну торгівлю з Туреччиною

Котирування Platts не мають застосовуватися при розгляді трансфертного ціноутворення – юрист

Вантажне судно з України перекрило рух через Босфор

Британія виділила Україні 20 млн дол на інноваційні проекти в енергетиці

Гарантований покупець виплатив ще 4,3 млрд за зеленим тарифом

НБУ посилить контроль за поверненням експортерами валютного виторгу в Україну

Експорт бензину залізничним транспортом рф скоротила на третину

S&P підвищило довгострокові рейтинги Туреччини

EUROFER прогнозує падіння виробництва труб у ЄС у 2024 році

ВСІ НОВИНИ ⇢