Суха Балка збільшила видобуток сирої руди на 32%

Економіка Металургія Новини
Суха Балка збільшила видобуток сирої руди на 32%

Рудник «Суха Балка», який входить до складу групи DCH, у другому кварталі поточного року збільшив видобуток товарної руди на 42% кв./кв. – до 260 тис. т, сирої руди – на 32% у порівнянні з попереднім кварталом, до близько 300 тис. т. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

За словами Ігоря Пільтека, головного інженера рудника «Суха Балка», видобуток гірської маси у квітні-червні поточного року збільшився на 51% (4,4 тис. куб. м). Обсяг нарізних робіт зріс на 16% кв./кв. (він становить понад 2,3 тис. погонних метрів), робіт з буріння глибоких свердловин – на 3% кв./кв. (нараховує понад 38 тис. погонних метрів)

«Таку динаміку забезпечує насамперед збільшення годин робочого часу. Якщо на початку року колектив підприємства працював за скороченим робочим тижнем, то у другому кварталі працівники провідних гірничих професій повернулися до повноцінного трудового тижня», – зауважив Ігор Пільтек.

Через брак персоналу, відсутність ринку реалізації продукції та інші чинники рудник «Суха Балка» був вимушений зупинити технологічний процес на шахті ім. Фрунзе. Потужності іншої шахти – «Ювілейна» – також наразі використовуються не на повну, колектив працює в залежності від обсягів відвантаження та наявності кваліфікованого персоналу.

Після окупації Маріуполя рудник переорієнтував постачання на інші ринки збуту. Наразі рудну сировину «Сухої Балки» споживають меткомбінати Словаччини, Чехії, Угорщини, Сербії.

«Цієї весни обсяги реалізації продукції збільшилися, але влітку, через кризу металургійної галузі, спостерігаємо спад. Зупинка чотирьох доменних печей на європейських меткомбінатах зменшила потребу у сировині. Обсяги реалізації продукції рудника знизилися. Маємо надію, що у вересні ситуація поліпшиться», – зазначив головний інженер рудника

Нагадаємо, що у липні поточного року рудник «Суха Балка» розпочав видобуток на новій виробничій потужності з запасами 277,5 тис. т рудної сировини. Блок 116-122 на горизонті -1420 м розташований на шахті «Ювілейна». Підготовчі роботи до запуску нових потужностей зайняли пів року. Видобуток розрахований на 7 місяців.

Новини

30 Вересня 2023

Велика Британія розпочинає новий нафтогазовий проект у Північному морі

У січні-серпні іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 7,1%

Туреччина підвищить ціни на електроенергію для промислових споживачів на 20%

Болгарія використовуватиме російську нафту до кінця жовтня 2024 року

Україна відкриє ще один наземний залізничний коридор для експорту зерна - Кулеба

29 Вересня 2023

Через сім років Україну реально візьмуть у ЄС, якщо темп реформ буде збережено - голова ЄС

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін

Загальні викиди в металургії Китаю зросли на 5,2%

Україна отримає від Швейцарії 110 млн дол на розмінування

Мінекономіки планує відновити економіку після того як повернуться біженці з ЄС 

Франція та Україна уклали низку угод щодо співпраці у галузі ВПК

Україна може стати лідером у зеленій металургії - Соболев

Світове виробництво автомобілів збільшилось на 12%

Автогаз на заправках подорожчав майже на 2 гривні

Індійська KIOCL призупинила роботу на заводі з виробництва окатків

Рудник Ярославського запустив виробництво на шахті ім. Фрунзе

ВСІ НОВИНИ ⇢