Польща називає можливу скаргу України до СОТ щодо заборони імпорта зерна елементом тиску

Економіка Новини
Польща називає можливу скаргу України до СОТ щодо заборони імпорта зерна елементом тиску

В МЗС Польщі назвали можливу скаргу України до Світової організації торгівлі через ситуацію із забороною імпорту зерна елементом тиску, який не буде ефективним. Про це сказав польський міністр у справах ЄС Шимон Шинковський вель Сенк в ефірі RMF FM, повідомляє “Європейська правда”.

Вель Сенка запитали про можливу скаргу України до Світової організації торгівлі.

“Це погроза, і це ще один елемент тиску з українського боку. Ці елементи іноді виходять за певні рамки класичної дипломатії з боку України. Вона використовує засоби дипломатичного тиску, іноді дуже нестандартні, і виходить за певні межі”, – сказав він.

За словами дипломата, польській стороні це не імпонує, тому що її пріоритетом є захист польських фермерів, польських громадян.

“І такого роду жести чи погрози нас не вражають, це просто елемент тиску, але тиску, який не буде ефективним”, – сказав Шинковський вель Сенк.

Він також повторив те, про що політики партії влади “Право і справедливість” говорять вже кілька тижнів: після 15 вересня ембарго на українські товари не буде скасовано.

“Іноді доводиться використовувати, якщо не вистачає дій на рівні ЄС, елементи національних дій, але ми боремося за те, щоб рішення приймали на рівні ЄС.

У нас є сильні аргументи. Вони представлені як міністром сільського господарства, так і комісаром Войцеховським на рівні Єврокомісії, щоб продовжити це рішення (про збереження блокади агроімпорту з України. – Ред.)”, – сказав Шинковський вель Сенк.

Новини

24 Січня 2025

Імпорт стандартних труб в США зріс на 5,8% у листопаді 2024 року

Єврокомісія продовжила антидемпінгові тарифи на китайські шини

Maersk розглядає інвестиції у транспортний сектор України

Енергоблоки, які планують добудувати на Хмельницькій АЕС, працюватимуть на американському паливі

Від війни в Україні найбільше постраждали металурги та аграрії – дослідження 

Проросійська влада Придністров’я відмовилась від вугілля з України 

Міндовкілля зупинило будівництво першої в Україні вітроелектростанції в горах

Інтерпайп забезпечив підприємства мобільними бетонними сховищами для безпеки працівників

Трамп пригрозив обвалити світові ціни на нафту, щоб примусити Путіна зупинити війну 

Інтерпайп – лідер у зниженні викидів CO2 серед виробників залізничної продукції – топ-менеджер

Сонячна енергія вперше в історії обійшла вугілля за обсягами генерації в ЄС 

Інтерпайп експортує 83% виробленої продукції

23 Січня 2025

Південна Корея рекомендує ввести тимчасові антидемпінгові мита на нержавіючу сталь з КНР

Трамп оголосив про інвестиції $500 млрд в інфраструктуру ШІ в США

АрселорМіттал Кривий Ріг не зміг вийти на беззбитковість у 2024 – гендиректор

В Україні зріс попит на вживані авто з США майже на 50%

ВСІ НОВИНИ ⇢