Tata Steel отримає від уряду Великої Британії грант на будівництво електродугової пічі

Металургія Новини
Tata Steel отримає від уряду Великої Британії грант на будівництво електродугової пічі

Індійська Tata Steel уклала угоду з урядом Великої Британії на суму 500 млн фунтів стерлінгів, яка забезпечить роботу та робочі місця на її заводі в Порт-Толботі, що в Південному Уельсі, повідомляє Argus.

Згідно з угодою, Tata Steel інвестує в електродугову піч (ЕДП) капітальною вартістю 1,25 млрд фунтів стерлінгів за рахунок урядового гранту в розмірі 500 млн фунтів стерлінгів. Перехід від застарілих доменних печей Tata до електродугової печі дозволить скоротити викиди вуглецю у Великобританії приблизно на 1,5% і підвищити доступність внутрішнього металобрухту, заявили в компанії. Загальна потужність електропечі становитиме 3 млн тонн/рік.

Незабаром Tata розпочне консультації щодо пропозиції та перехідного періоду, включаючи потенційну глибоку реструктуризацію вуглецевоємних металургійних потужностей. Доменні печі та коксові печі компанії добігають кінця терміну експлуатації, що останнім часом призвело до посилення нестабільності виробництва. Завод також є відносно неефективним з точки зору логістики, порівняно з європейським заводом-побратимом в Еймюйдені, Голландія.

Проект також передбачає реструктуризацію балансу компанії з потенційним усуненням поточних грошових збитків в операціях у Великобританії і негрошового знецінення старих інвестицій, йдеться в повідомленні компанії. Станом на кінець березня чисті активи Tata Steel UK становили 397 млн фунтів стерлінгів, що на 1,8 млрд фунтів стерлінгів менше, ніж торік, головним чином через складні торговельні умови у другій половині фінансового року.

Новий інвестиційний проект може бути введений в експлуатацію протягом 36 місяців після отримання відповідних регуляторних і планових дозволів.

"Протягом перехідного періоду та етапу реалізації проекту Tata Steel UK інтенсивно працюватиме над забезпеченням безперебійних і надійних поставок продукції для виконання зобов'язань перед клієнтами та ринком, у тому числі шляхом імпорту додаткової сталевої підкладки зі стабільних ланцюгів поставок для забезпечення своїх переробних підрозділів", - зазначили в Tata. В останні місяці компанія імпортувала індійський гарячекатаний рулон, частково через скорочення виробництва на заводі в Порт-Талбот, для забезпечення своїх переробних підприємств.

Новини

21 Вересня 2023

Salzgitter замовила встановлення зеленого водню у австрійської Andritz

Канада та Румунія підписали угоду на 3 млрд долл про будівництво двох нових реакторів на АЕС

Турецькі виробники арматури очікують скорочення експортних поставок

BHP Billiton відправила до Китаю три мільярди тонн залізної руди

Виробництво залізної руди в Канаді зросло на 49,1%

ЄБРР продовжить інвестиції в Україну 

Виробництво міді за 7 місяців 2023 р. зросло на 7%, попит - на 4%

Обсяг випуску алюмінію у світі за січень-серпень зріс на 3%

Перше судно із українським зерном прибуло до Туреччини

Укренерго закликає НКРЕКП встановити бездефіцитний тариф на передачу

Укрзалізниця при продажу брухту за кордон додатково виграє лише 5 дол на тонні сировини

Зелена генерація забезпечила понад 40% потреб в енергії України

За підсумками серпня поточного року видобуток залізної руди зріс на 1,3%

Voestalpine отримуватиме вітрову енергію для потреб виробництва

Розблокування портів для всіх видів експорту дасть Україні 25 млрд долл валютної виручки

Бензин та дизпаливо продовжують дорожчати на заправках

ВСІ НОВИНИ ⇢