Укрнафта чекає заявок на спільну розробку 21 родовища

Економіка Новини
Укрнафта чекає заявок на спільну розробку 21 родовища

ПАТ “Укрнафта” до 10 січня 2024 року чекає на заявки потенційних партнерів на спільну розробку 21 родовища, повідомила прес-служба компанії. За її даними, йдеться про 10 родовищ на заході та 11 на сході України.

При цьому уточнюється, що “Укрнафта” планує повністю розкрити потенціал своїх родовищ із достатніми запасами, але низькими темпами видобутку, тому чекає від партнерів готовності інвестувати кошти і технології в розвідку і видобуток.

“Якщо говорити про запаси категорії 2P, тобто доведені та ймовірні запаси, – це понад 12 млн тонн нафти і понад 31 млрд куб. м газу”, – зазначив директор компанії Сергій Корецький.

Згідно з прес-релізом, “Укрнафта” вже підготувала варіанти договорів за найкращими світовими зразками. Перевага надається угодам про розподіл продукції (Product Sharing Agreement). Внеском компанії буде родовище та право користування наявною видобувною інфраструктурою, а внеском партнера – розроблений план розвитку родовища для інтенсифікації видобутку та фінансування відповідних робіт.

Алгоритм подачі заявок та відбору потенційних інвесторів наступний: кандидати заявляють про зацікавленість, проходять комплаєнс-процедури, отримують доступ до Virtual Data Room з детальною інформацією про родовища, подають пропозиції щодо планів розробки та умов співпраці.

Далі “Укрнафта” оцінює пропозиції, проводить переговори та обирає переможців окремо для кожного родовища. Потім сторони узгоджують остаточний текст договору про розподіл продукції, потім – Кабінет міністрів, після чого починається реалізація плану розвитку.

Прибуток розподілятиметься згідно з узгодженими умовами.

Як повідомлялося, “Укрнафта”, яка з кінця 2022 року повністю перебуває під контролем держави, має на меті стратегічну мету до 2027 року подвоїти видобуток нафти і природного газу до 3 млн тонн і 2 млрд куб. м відповідно. У 2023 році компанія планує збільшити видобуток нафти на 5,8% (на 0,077 млн тонн) порівняно з минулим роком – до 1,447 млн тонн, газу – на 0,3% (на 0,003 млн куб. м), до 1,04 млрд куб. м.

Новини

30 Листопада 2023

Іспанський виробник сортового прокату підняв ціни на всю продукцію

У вересні США збільшили експорт нафтогазових труб

Укренерго в черговий раз довелося залучати аварійну допомогу

Кадровий голод гальмує виробництво FPV-дронів в Україні

МАГАТЕ зафіксувало декілька вибухів поблизу Хмельницької АЕС

Завантаження потужностей турецької металургії скоротилось до 55%

Водоканали хочуть підвищити тарифи на 50% 

Підприємства Німеччини скоротили споживання металопрокату на 12,9%

Укрнафта збільшила добовий дебіт однієї зі свердловин завдяки ремонту

29 Листопада 2023

Індія розпочала процес продажу деяких стратегічних родовищ корисних копалин

Вартість імпорту сталі до Туреччини знизилася на 17%

ОГТСУ представив проект реверсу Трансбалканського газопроводу

Україна виконала майже всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС 

Понад 20% російського СПГ, імпортованого ЄС, перепродається за кордон

Україна потребує міжнародної допомоги у захисті довкілля

Французький BNP Paribas не фінансуватиме проекти з видобутку вугілля для металургії

ВСІ НОВИНИ ⇢