Логістика є однією з головних проблем в роботі металургів

Металургія Новини Теми дня Транспорт
Логістика є однією з головних проблем в роботі металургів

Головними проблемами в роботі українських металургійних заводів є логістика та постійна ракетна загроза: експорт продукції ускладнюється через блокаду чорноморських портів Росією та обстріли дунайського порту Ізмаїлу, де працівники бояться працювати під прицілом Москви. Про це говориться в матеріалі французької інформаційної агенції AFP, журналісти якої відвідали Запоріжсталь групи Метінвест та завод АрселорМіттал у Кривому Розі.

“Минулого місяця Метінвесту вдалося відправити вантаж на трьох суднах, які застрягли в чорноморських портах ще з початку війни, але судновласники бояться відправляти більше суден”, – пише AFP і додає, що наразі Метінвест покладає надії на альтернативний чорноморський маршрут, який тестує Україна.

Французькі журналісти зазначають, що на АрселорМітталі також зізналися, що у “надзвичайно складних умовах” було створено “альтернативні логістичні схеми” для заводу. Адже раніше комбінат експортував 85% готової продукції переважно на Близький Схід і до Африки, а зараз більша частина йде до Європи.

“Обсяги виробництва на АрселорМіттал Кривий Ріг незначні проти довоєнного часу. Але сталь заводів буде потрібна потім – для повоєнної відбудови України”, – пише AFP. 

Журналісти вказують: такі металургійні заводи є ключовими для економіки України та підтримання виробництва. Саме їх робота навіть на знижених потужностях свідчить про стійкість галузі.

“Від початку війни металургійна промисловість України, що розташована переважно в прифронтових регіонах, втрачала заводи, персонал, постачальників та доступ до надважливих експортних хабів. Такі втрати допомагають зрозуміти підрахунки Світового банку, за даними якого економіка України зазнала величезних збитків у розмірі 411 мільярдів доларів за перший рік війни”, – написало видання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна з початку роботи тимчасового гуманітарного коридору експортувала майже 90 тисяч тонн металопродукції та понад 172 тис. тонн залізорудної сировини. Балкери Primus, Anna Theresa, Оcean Courtesy, Puma та Ying Hao01 вивезли продукцію меткомбінатів Азовсталь, Запоріжсталь, Каметсталь та АрселорМіттал Кривий Ріг, а також залізорудну сировину ГЗК групи Метінвест.

Новини

24 Листопада 2023

Міненерго заявило про подолання дефіциту електроенергії

Китай закликає профільних гравців ринку не завищувати ціни на залізну руду

Вартість експорту чорних металів із Єгипту зросла на 65%

У жовтні зростання економіки України прискорилося до 10%

За 10 місяців іспанські металурги скоротили виробництво сталі на 4,6% 

Українські поставки становлять 40% від обсягу перевалки у порту Констанца

Україна запропонувала Польщі відкрити додаткові пункти пропуску порожніх вантажівок

Liberty Steel не відновила виробництво чавуну

Південнокорейська SeAH Steel постачатиме нафтогазові труби до ОАЕ

Ситуація з наявністю автогазу на заправках лишається напруженою

Китайський експорт сталі залишиться високим у 2024 році

Контейнерний ринок постраждає через боротьбу з викидами

Туреччина з початку року скоротила імпорт руди на 16%

Міненерго перевірить ТЕС через аварійний ремонт енергоблоків 

В Укртрубопромі заявили про ризик зупинки заводів з середини грудня через блокаду західних кордонів

Імпорту електроенергії недостатньо для покриття дефіциту

ВСІ НОВИНИ ⇢