Американська DFC направить спецпредставника в Україну

Економіка Новини
Американська DFC направить спецпредставника в Україну

Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) направить свого спецпредставника в Україну, щоб пришвидшити отримання страхування інвесторами.

Про це повідомила перший віцепрем’єр-міністр – міністра економіки України Юлія Свириденко за підсумками зустрічі з гендиректором DFC Скоттом Нейтаном, інформує пресслужба Мінекономіки.

“До кінця року DFC обіцяє розпочати фінансування ще декількох важливих проєктів. Також корпорація планує направити в Україну спецпредставника, щоб пришвидшити та полегшити страхування і фінансування інвестиційних проєктів. Він консультуватиме як український, так і міжнародний бізнес щодо співпраці із DFC. Ми сподіваємося, що намір корпорації мобілізувати $1 млрд інвестицій в Україну дуже скоро призведе до реалізації нових проєктів, в тому числі стороною яких можуть бути державні компанії”, – розповіла Свириденко.

За її словами, наразі DFC виявляє інтерес до фінансування та страхування у ключових секторах економіки, зокрема у сфері енергетики.

Свириденко уточнила, що загалом DFC вже підтримала низку проєктів в Україні на суму $400 млн. З них $250 мільйонів виділено для підтримки зусиль українських птахівників і виробників зерна.

DFC також оголосила про укладення двох окремих угод на загальну суму $60 мільйонів з українськими банками для полегшення доступу до фінансування для малого та середнього бізнесу.

Четвертий проєкт стосується гарантій у розмірі $50 мільйонів, які надаються для Глобальної програми фінансування торгівлі Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

DFC також оголосила, що надає $25 мільйонів страхування від політичних ризиків для Superhumans Center, некомерційного центру, який працює у сфері протезування та реабілітації людей, поранених під час війни в Україні.

Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) є урядовою установою фінансування розвитку Сполучених Штатів. DFC співпрацює з приватним сектором для фінансування вирішення найбільш критичних проблем, з якими сьогодні стикається світ. Корпорація інвестує в різні сектори, включаючи енергетику, охорону здоров’я, інфраструктуру, сільське господарство, малий бізнес та фінансові послуги.

Новини

29 Листопада 2023

Вартість імпорту сталі до Туреччини знизилася на 17%

ОГТСУ представив проект реверсу Трансбалканського газопроводу

Україна виконала майже всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС 

Понад 20% російського СПГ, імпортованого ЄС, перепродається за кордон

Україна потребує міжнародної допомоги у захисті довкілля

Французький BNP Paribas не фінансуватиме проекти з видобутку вугілля для металургії

Прокладання євроколії до Львова коштуватиме 1,8 млрд грн

Китай хоче знизити залежність від імпорту ЗРС

Укренерго закликає до економії у зв’язку з збільшенням споживання

Україна працює над створенням системи торгівлі викидами парникових газів

Канада ввела ретроспективне мито на турецьку арматуру

Металургійні підприємства Польщі скоротили виробництво сталі на 17,5%

Єврокомісія не бачить ризиків для фермерів ЄС від української продукції 

Каметсталь завершує капітальний ремонт повітронагрівачів доменних печей

Польські міністри шукають вихід, як розблокувати кордон з Україною

З початку року Туреччина скоротила імпорт труб на 8%

ВСІ НОВИНИ ⇢