ДТЕК Енерго замовила додаткові 80 тис тонн вугілля з Польщі

Економіка Новини ТЕК
ДТЕК Енерго замовила додаткові 80 тис тонн вугілля з Польщі

Компанія “ДТЕК Енерго” домовилася про імпорт додаткових 80 тис. тонн енергетичного вугілля з Польщі. Загальний обсяг законтрактованого компанією палива зріс до 357 тис. тонн.

“Імпортне паливо – це додаткова “подушка безпеки” для теплової генерації на зиму. Пріоритетом для нас, як і завжди, залишається видобуток на українських шахтах. За попередніми даними наші інвестиції в українські шахти за минулий рік склали близько 7 млрд гривень. Це дозволило ввести в роботу 26 нових вугільних лав, виконати річний план з видобутку вугілля і забезпечити необхідним паливом наші теплоелектростанції”, – розповів генеральний директор “ДТЕК Енерго” Ільдар Салєєв.

За інформацією пресслужби “ДТЕК Енерго”, на сьогодні з усього законтрактовано “ДТЕК Енерго” обсягу імпортного палива в Україну вже доставлено майже 182 тис. тонн вугілля. Поставки продовжуються регулярно.

Очікується, що імпортний ресурс дозволить тепловій генерації та українській енергосистемі надійніше проходити зиму та піки споживання електроенергії.

Як повідомляла “Українська енергетика”, на кінець 2023 року з Польщі було доставлено понад половину із законтрактованих “ДТЕК Енерго” на весь опалювальний сезон обсягів вугілля – 154 тис. тонн.

Напочатку вересня 2023 року “ДТЕК Енерго” замовила з Польщі близько 210 тис. тонн вугілля для забезпечення надійнішого проходження тепловою генерацією найближчого осінньо-зимового періоду. У середины листопада компанія законтрактувала додаткові 70 тис. тонн вугілля з Польщі.

За даними експертів, станом на кінець минулого тижня загальний рівень запасів вугілля на складах українських ТЕС та ТЕЦ становив близько 770 тис. тонн.

“ДТЕК Енерго”, що входить до Групи ДТЕК, забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність у тепловій генерації електроенергії – 13,3 ГВт (станом на січень 2022 року). У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, машинобудування та сервісне обслуговування шахтного устаткування.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Новини

29 Травня 2024

Ставки фрахту в Чорному морі продовжили падіння

Виробництво цементу зросло на 46,3%

Німеччина хоче, щоб ЄС остаточно припинив імпорт енергоресурсів з росії

Німеччина прискорить водневі проєкти для скорочення викидів вуглецю

Укрнафта збільшила видобуток нафти на одній з свердловин у 25 разів 

ФДМУ планує запустити виробництво на Сумихімпромі

У I кварталі шведські металурги скоротили виплавку сталі

Румунія планує відновити виробництво на метзаводі Otelu Rosu

Samarco планує відновити виробництво окатишів на заводі який простоював з 2015 року

Україна втратила 85% потужностей теплової генерації

Енергоатом витратив на компенсацію тарифів на е/е для населення 48 млрд 

Osaka Titanium Technologies планує збільшити потужності з виробництва титанової губки

Cleveland-Cliffs веде переговори про купівлю американських активів НЛМК

Вірменія продовжила дію заборони на експорт металобрухту

ЄБРР інвестуватиме в Україну 1,5 млрд євро на рік до кінця війни

Дохід у металургійній галузі Китаю скоротився на 4,2%

ВСІ НОВИНИ ⇢