На ШУ Покровське введено в експлуатацію нову лаву

Металургія Новини
На ШУ Покровське введено в експлуатацію нову лаву

Найбільший в Україні виробник коксівного вугілля ПрАТ “Шахтоуправління “Покровське” (Донецька обл.), що входить до групи “Метінвест”, ввів в експлуатацію нову лаву з видобутку коксівного вугілля, що надасть змогу видобути майже мільйон млн тонн вугілля.

Згідно з інформацією компанії, 11-ту лаву з видобутку коксівного вугілля в 10-му блоці шахтоуправління “Покровське” було введено в експлуатацію 21 лютого.

При цьому наголошується, що підприємства Покровської вугільної групи, які працюють біля лінії фронту, забезпечують робочими місцями мешканців регіону та переселенців із різних куточків України, розвивають місцеві громади, сплачують податки та підтримують економіку країни. Саме тому запуск нового очисного вибою – значуща подія для регіону та всієї країни.

“Своєчасна підготовка нового очисного вибою – це позитивний результат тривалої та напруженої роботи кожного працівника компанії. Це значуща подія для всього колективу – наше стабільне і впевнене майбутнє. Люди будуть забезпечені роботою і зарплатою, що дуже важливо для колективів, що здійснюють виробництво в прифронтовому регіоні. Крім того, це вагомий внесок у підтримку обороноздатності України та поповнення бюджетів усіх рівнів”, – сказав генеральний директор “Метінвест Покровськвугілля” Андрій Акулич.

Також повідомляється, що незважаючи на складні гірничо-геологічні умови, 11-та лава – один із перспективних напрямів у роботі компанії. Запаси лави завдовжки 242 метри становлять 993 тис. тонн вугілля. З цього забою гірники планують видобувати до 2,5 тис. тонн вугілля на добу. Очікується, що розробка запасів лави триватиме понад рік.

З початку 2024 року підприємства “Метінвесту” в Україні видобули близько 698 тис. тонн вугілля, з якого вироблено майже 373 тис. тонн концентрату. До кінця року група планує видобути 5,3 млн тонн вугілля, випустити 2,8 млн тонн концентрату і ввести в експлуатацію ще два очисних забої.

Новини

24 Квітня 2024

Байден підписав закон про надання Україні 61 млрд дол підтримки

Україна отримала черговий транш допомоги від ЄС на 1,5 млрд євро

Anglo American зберігає видобуток залізної руди на стабільному рівні

Постачання критично важливих акумуляторних металів задовольняє сьогоднішній попит

Заводи Ostchem виготовили 520 тис тонн мінеральних добрив у I кварталі

Енергетики продовжуватимуть вечірне обмеження постачань для промисловості

Інтерпайп пропонує скоригувати систему бронювання працівників

Канада збільшує видобуток залізної руди

Мініекономіки планує пришвидшити підписання промислового безвізу з ЄС

Канада дозволила компанії Airbus використовувати російський титан

Безпілотники атакували меткомбінат у Ліпецьку, якій постачає сталь для російської оборонки

Рада планує надати переваги працюючому “у білу” бізнесу

В енергосистемі зберігається дефіцит електроенергії

Пакистан у березні суттєво збільшив імпорт металобрухту

Сенат США схвалив пакет допомоги Україні на 61 млрд дол

Через недосконалість санкцій російські металурги стали багатшими на $50 млрд

ВСІ НОВИНИ ⇢