Байден запропонував підвищити мита на китайський імпорт сталі
Металургія НовиниПрезидент США Джо Байден закликав свою адміністрацію посилити тиск на китайську сталеливарну промисловість, виступаючи в середу в Піттсбурзі в рамках триденного передвиборчого турне по Пенсильванії, повідомляє CNN.
“Суть в тому, що я хочу чесної конкуренції з Китаєм, а не конфлікту, – сказав Байден. – І ми маємо сильнішу позицію, щоб виграти економічну конкуренцію в 21 столітті з Китаєм чи будь-ким іншим, тому що ми знову інвестуємо в Америку та американських робітників”.
Американська сталеливарна промисловість залишається критично важливою для виробництва всього – від автомобілів і побутової техніки до доріг і мостів, і Байден зробив інвестиції в американське виробництво ключовим елементом своєї економічної політики – навіть незважаючи на те, що виборці продовжують ставити йому низькі оцінки за його управління економікою.
Виступаючи зі штаб-квартири профспілки United Steelworkers, Байден закликав торгового представника США Кетрін Тай “розглянути можливість потроєння існуючої ставки тарифу в 7,5% на китайську сталь і алюміній шляхом перегляду ставки тарифу за розділом 301 до завершення чотирирічного перегляду.
Директор Національної економічної ради Лаел Брейнард назвала заклик Байдена “стратегічним, збалансованим і цілеспрямованим”, заявивши, що він захистить США від спроб Китаю підірвати внутрішнє виробництво сталі.
“Президент розуміє, що ми повинні інвестувати в американське виробництво, але ми також повинні захистити ці інвестиції і цих працівників від недобросовісного експорту, пов’язаного з надлишковими промисловими потужностями Китаю”, що, за її словами, “становить серйозний ризик для майбутнього американської сталеливарної і алюмінієвої промисловості”. Брейнард зазначила, що підхід був розроблений “у тісному партнерстві із зацікавленими сторонами галузі та профспілками”.
Поїздка відбулася після того, як минулого місяця Байден публічно виступив проти суперечливої угоди з купівлі US Steel японською компанією Nippon Steel вартістю 14 мільярдів доларів. Акціонери US Steel схвалили угоду минулого тижня, але вона все ще потребує схвалення Міністерства юстиції та Комітету з іноземних інвестицій США.
У березні Байден заявив, що для US Steel “життєво важливо”, щоб вона “залишалася американською сталеливарною компанією, яка належить і управляється всередині країни”. Він повторив ці слова в середу, заявивши натовпу під оплески, що вона “повинна залишатися повністю американською компанією”.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити TelegramНовини
Індія різко скоротила закупівлі вугілля з Росії
Держбанки готові надавати кредити на встановлення об’єктів генерації у громадах
Worldsteel очікує зниження світового попиту на сталь
Запоріжсталь виділила 8 млн грн на кондиціонер для прокатного стану
Україна накопичила достатньо газу та вугілля для проходження зими
Стефанчук підписав закон про підвищення податків
Уряд дозволив ФДМУ продати підприємство з виробництва газобетону Аерок
Гетманцев підрахував обсяг не задекларованих податків
Інтерпайп займає лідерські позиції на європейському ринку щодо декарбонізації
Acciaierie d’Italia перезапускає доменну піч №1
Nippon Steel має намір отримати держсубсидію на будівництво нових електродугових печей
Ціни на руду знижуються в очікуванні звітів гірничодобувних компаній
Rio Tinto завершила придбання акцій Mitsubishi в австралійському алюмінієвому заводі
Бізнес скаржиться на проблеми з бронюванням працівників
НКРЕКП не бачить підстав для зупинки імпорту електроенергії
Збитки екології України внаслідок російського вторгнення перевищили 2,6 трлн грн
ВСІ НОВИНИ ⇢