У минулому році VESCO сплатила до бюджету понад 155 млн грн

Економіка Новини
У минулому році VESCO сплатила до бюджету понад 155 млн грн

У 2023 році податкові платежі групи підприємств VESCO в Україні до бюджетів усіх рівнів склали 155,5 млн грн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

З цієї суми 20,3 млн грн надійшли до державного бюджету та 135,2 млн грн – до місцевих бюджетів.

Також група підприємств VESCO торік в регіоні присутності виробничих потужностей надала благодійну допомогу на суму 344,5 тис. грн. Додатково на підтримку ЗСУ, ТРО та громад спрямовано понад 3,3 млн. грн. у вигляді товарів чи послуг для зміцнення обороноздатності країни та ефективного протистояння ворогу. Зокрема, в користуванні ЗСУ знаходиться 31 одиниця спецтехніки групи.

Як підкреслюється у повідомленні, заробітна платня всіх категорій персоналу з 1 травня 2023 року в середньому була збільшена на 14%.

“Другий рік війни підприємства групи VESCO в Україні відпрацювали з низьким рівнем завантаження та в умовах постійної небезпеки. Але ми навчилися жити в таких умовах. Тож у 2023 році виробничий процес не зупинявся – в обсягах, що повністю покривали виробничі потреби, виконувались шихтування та відвантаження керамічної сировини. Збережено партнерські відносини з клієнтами. Основні капітальні інвестиції в сумі 44,5 млн. грн. торік були направлені на підтримку в робочому стані напіввагонів та тепловозів, що використовуємо для постачання продукції клієнтам здебільшого в Європейському напрямку та на часткове оновлення видобувного обладнання, – розповідає Євгеній Цимарман, генеральний директор групи підприємств VESCO в Україні. – Ми вже бачимо, що у 2024 році ситуація буде кращою. Заплановано запуск видобувних робіт. Попередньо прогнозуємо збільшення обсягів реалізації відносно минулого року вдвічі при тому, що орієнтуємось на найкращий сценарій розвитку подій на фронті й віримо в перемогу”.

Найсумнішими подіями минулого року для групи стали ворожі прильоти по виробничій інфраструктурі, під час одного з яких загинули два співробітники. Також є значні втрати через руйнування виробничих споруд та техніки на підприємствах групи.

“Війна в Україні і, як наслідок, постійні обстріли східного регіону призвели до значних втрат для групи підприємств VESCO в Україні. Найстрашніша втрата – це життя двох співробітників. Ми надали посильну допомогу родинам загиблих та впровадили додаткові заходи для захисту співробітників на робочих місцях від ворожих атак», – коментує Є.Цимарман. – “АТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат” знаходиться у зоні активних бойових дій”.

VESCO – група компаній, яка є одним зі світових лідерів з видобутку та постачання керамічної сировини, має підрозділи в Україні, Іспанії, Румунії, Італії, Польщі, Сербії та Туреччині. Загальна виробнича потужність з видобутку керамічної сировини сягає показників 3,5 млн. тонн на рік. Продукція постачається в більш ніж 20 країн світу.

Новини

17 Червня 2024

Подорожчання бензину може вдарити по українцях

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці 

Товарообіг ГМК Мексики зріс на 20,9%

УЗ отримала техніку та обладнання на $7 млн

В Китаї запущено нову лінію з виробництва електротехнічної сталі

ЄБРР може збільшити фінансування для відновлення енергосистеми України 

Мінекономіки рекомендує бізнесу інвестувати в проєкти розподіленої генерації

На Саміті миру підтримали позицію України щодо захисту портів

Комітет ВР схвалив добудову двох енергоблоків ХАЕС

Україна наростила імпорт коксу втричі

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів на 71,5%

Гроші з підвищення тарифу на світло спрямують на відновлення державних об’єктів – Держенергонагляд

Гірничорудні підприємства України наростили експорт ЗРС

Феросплавні заводи втрачають ринок України через простої

Україна скоротила експорт титановмісних руд на 43%

Норвегія виділить $103 млн на відновлення енергетики України

ВСІ НОВИНИ ⇢