До 2050 року половина світового виробництва сталі припадатиме на перероблений брухт – досідження

Екологія Економіка Металургія Новини
До 2050 року половина світового виробництва сталі припадатиме на перероблений брухт – досідження

Діалог та співпраця у G20 матимуть вирішальне значення у забезпеченні доступу до ресурсів, необхідних для декарбонізації глобальної сталеливарної промисловості. Про це йдеться у звіті Міжнародного агентства з відновлюваної енергії (IRENA), створеному у співпраці з Індією.

У докменті рекомендується співпраця країн-членів G20 в кількох сферах. Ці рекомендації, зокрема, включають діалог щодо узгоджених на міжнародному рівні визначень, стандартів і сертифікації для низьковуглецевої сталі; створення первинного попиту  на неї через багатосторонні зобов’язання щодо державних закупівель; обмін знаннями щодо технологічних досліджень і розробок.

Як йдеться у звіті, із часом у світі зростатиме роль вторинної переробки сталі. Прогнозується, що до 2050 року близько половини обсягів світового виробництва сталі буде припадати на перероблений брухт.

«Національні уряди можуть змінити ситуацію, ухваливши та впровадивши правила, які забезпечують екологічно безпечні та ретельні процеси збору та сортування брухту», – зазначається у звіті.

У IRENA зауважують, що діалог і співпраця країн G20 можуть сприяти усуненню бар’єрів для міжнародної торгівлі брухтом, дозволяючи транспортувати та використовувати його там, де він створює найбільшу економічну та екологічну цінність.

Члени G20 також можуть сприяти обміну регуляторним досвідом. Співпраця може бути зосереджена на запобіганні викривленням ринку, що перешкоджає інвестиціям в енергоефективні проєкти,  більш ефективному використанню сталі у світі.

Також зазначається, що перехід до виробництва сталі на основі відновлюваних джерел енергії вимагатиме рішучої політичної підтримки на ранніх етапах впровадження технології. Політики можуть створити умови для інвестицій на національному рівні, проте буде вкрай важливою багатостороння координація.

Країни G20, які представляють найбільші економіки світу, виробляють близько 85% глобальних обсягів сталі та споживають близько 80% сталевої продукції.

Новини

30 Вересня 2024

Британія не буде використовувати вугілля для виробництва електрики

SSAB постачатиме Alstom сталь з майже нульовим рівнем викидів

Українська енергосистема не здатна функціонувати без атомної енергетики – експерт

ЄС має якнайшвидше закрити лазівки для імпорту російських напівфабрикатів – CEO Метінвесту 

У північній Європі збільшились ціни на г/к рулон

Метінвест очікує на пожвавлення світового споживання сталі у 2025 році

У НБУ не бачать підстав для зниження облікової ставки до кінця року

З початку року Японія скоротила експорт металобрухту на 7,4%

Ставки фрахту балкерів з українських портів зросли

Три українських міста отримають плавучі електростанції

Енергоатом замовив захист АЕС від шахедів

Питання економічного бронювання досі дискутується – Марченко

Металурги Франції збільшили виробництво сталі на 50% 

Зняття обмежень на покупку житла у КНР надало потужної підтримки цінам на руду

На онлайн-аукціоні продано бурштину на понад 30 млн грн

Тайвань скорочує імпорт металобрухту

ВСІ НОВИНИ ⇢