Турецьки виробники сталі очікують, що виробницто та експорт стабілізуються з червня
ЕкономікаМеталургіяНовини
Виробництво сирої сталі в Туреччині знизилося на 18,6% у річному порівнянні в березні цього року до 2,7 млн. тонн. У період із січня до березня цього року Туреччина виробила 7,4 млн. тонн сирої сталі, що на 21,5% менше, ніж минулого року, повідомляє портал Steel Orbis з посиланням на заяву Турецької асоціації виробників сталі.
Турецька сталеливарна промисловість, яка займала 10-те місце у світі з виробництва сирої сталі у перші два місяці, посіла 9-е місце у перші три місяці року з відновленням виробництва у березні.
Таким чином, очікується, що втрата видобутку внаслідок землетрусів 6 лютого буде повністю компенсована у другому півріччі.
У березні споживання сталевої продукції в Туреччині зросло на 33,7% до 3,4 млн. тонн, тоді як у першому кварталі цього року споживання готової сталі в країні збільшилося на 4,9% до 8,9 млн. тонн у річному порівнянні.
У березні експорт сталі із Туреччини скоротився на 52,8% до 810 600 тонн, а вартість цього експорту знизилася на 54,3% до 725,1 мільйона доларів у річному порівнянні. За перші три місяці цього року експорт сталі з країни скоротився на 48,3 відсотка до 2,2 мільйона тонн, а вартість цього експорту впала на 51,5% до 1,9 млрд доларів у річному порівнянні.
У березні імпорт сталі до Туреччини збільшився на 42,9% до 1,7 мільйона тонн, а вартість цього імпорту збільшилася на 5,9% до 1,4 млрд доларів у річному порівнянні. За перші три місяці цього року імпорт сталі в країну збільшився на 5,9% до 4,1 млн. тонн, а вартість цього імпорту впала на 16,8% до 3,5 млрд. доларів у річному порівнянні.
У першому кварталі співвідношення експорту сталі Туреччини до імпорту знизилося до 53,9% порівняно з 92,6%, зареєстрованим за період попереднього року.
За даними асоціації, імпорт плоского прокату до Туреччини збільшився на 32,2% у першому кварталі цього року, оскільки Росія та країни Далекого Сходу, які отримують субсидії та експортують за демпінговими цінами, зосередилися на турецькому ринку, а введення імпортних мит на плоский прокат було відкладено. . Це збільшення призвело до збільшення дефіциту зовнішньої торгівлі турецької сталеливарної промисловості та зниження співвідношення експорту до імпорту, що викликало побоювання, що імпорт плоского прокату збільшиться, а дефіцит зовнішньої торгівлі сталлю продовжить зростати у травні.
Асоціація прогнозує, що турецька сталеливарна промисловість відновить свою конкурентоспроможність за рахунок зниження цін на природний газ та електроенергію, що використовуються в галузі, що виробництво та експорт поступово покращаться у травні та стабілізуються у червні.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
var TIMEOUT = null;
window.addEventListener('load', function () {
$('.fb-post').attr('data-width', 'auto')
})
window.addEventListener('resize', function () {
if(TIMEOUT === null) {
TIMEOUT = window.setTimeout(function() {
TIMEOUT = null;
//fb_iframe_widget class is added after first FB.FXBML.parse()
//fb_iframe_widget_fluid is added in same situation, but only for mobile devices (tablets, phones)
//By removing those classes FB.XFBML.parse() will reset the plugin widths.
$('.fb-post').removeClass('fb_iframe_widget fb_iframe_widget_fluid');
FB.XFBML.parse();
}, 300);
}
})
var c_ajax = {"url":"https:\/\/minprom.ua\/wp-admin\/admin-ajax.php","nonce":"146210cf35"};
var template_vars = {"template_directory_uri":"https:\/\/minprom.ua\/wp-content\/themes\/minprom"};
var load_more_vars = {"posts":"{\"p\":295248,\"page\":0,\"category_name\":\"news\",\"error\":\"\",\"m\":\"\",\"post_parent\":\"\",\"subpost\":\"\",\"subpost_id\":\"\",\"attachment\":\"\",\"attachment_id\":0,\"name\":\"\",\"pagename\":\"\",\"page_id\":0,\"second\":\"\",\"minute\":\"\",\"hour\":\"\",\"day\":0,\"monthnum\":0,\"year\":0,\"w\":0,\"tag\":\"\",\"cat\":\"\",\"tag_id\":\"\",\"author\":\"\",\"author_name\":\"\",\"feed\":\"\",\"tb\":\"\",\"paged\":0,\"meta_key\":\"\",\"meta_value\":\"\",\"preview\":\"\",\"s\":\"\",\"sentence\":\"\",\"title\":\"\",\"fields\":\"\",\"menu_order\":\"\",\"embed\":\"\",\"category__in\":[],\"category__not_in\":[],\"category__and\":[],\"post__in\":[],\"post__not_in\":[],\"post_name__in\":[],\"tag__in\":[],\"tag__not_in\":[],\"tag__and\":[],\"tag_slug__in\":[],\"tag_slug__and\":[],\"post_parent__in\":[],\"post_parent__not_in\":[],\"author__in\":[],\"author__not_in\":[],\"search_columns\":[],\"ignore_sticky_posts\":false,\"suppress_filters\":false,\"cache_results\":true,\"update_post_term_cache\":true,\"update_menu_item_cache\":false,\"lazy_load_term_meta\":true,\"update_post_meta_cache\":true,\"post_type\":\"\",\"posts_per_page\":10,\"nopaging\":false,\"comments_per_page\":\"50\",\"no_found_rows\":false,\"order\":\"DESC\"}","current_page":"1","max_page":"0"};