ЄС та Корея заснували партнерство для зеленого переходу

Екологія Новини
ЄС та Корея заснували партнерство для зеленого переходу

ЄС та Республіка Корея заснували “зелене” партнерство щодо захисту клімату та довкілля, а також справедливого енергетичного переходу та інших напрямків Green Deal.

Сторони підтвердили зобов’язання утримати глобальне зростання температури нижче 1,5°C, досягти кліматичної нейтральності не пізніше 2050 року та скоротити викиди парникових газів до 2030 року, повідомляє The European Sting.

Зазначається, що документ підписали президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та президент Кореї Юн Сук Йолем на саміті ЄС-Корея у Сеулі.

"ЄС і Республіка Корея поділяють прагнення до кліматично нейтрального майбутнього. Запуск нашого “зеленого” партнерства допоможе нам досягти цієї мети”, – сказала фон дер Ляєн.

Зазначається, що “зелене” партнерство ЄС-Корея охоплюватиме низку ключових напрямків, а саме:

-посилення зусиль у боротьбі зі зміною клімату, зокрема співпрацю з адаптації до клімату, ціноутворення на вуглець, викидів метану та кліматичного фінансування;

-посилення співпраці в екологічних питаннях щодо зупинки втрати біорізноманіття, деградації і вирубці лісів, сприянні циркулярній економіці та розгляді повного життєвого циклу пластику, а також реалізації Глобальної рамкової програми збереження біорізноманіття Куньмін-Монреаль;

-підтримці переходу на “зелену” енергетику завдяки співпраці у сфері ВДЕ, водню, акумуляторів та екологічної мобільності, енергоефективності, справедливого переходу від виробництва електроенергії з вугілля, а також захоплення, утилізації та зберігання вуглецю (CCUS) ;

-співпраці з третіми країнами для сприяння їхньому “зеленому” переходу, зокрема у сфері пом’якшення наслідків зміни клімату, адаптації та стійкості, переходу до чистої та справедливої ​​енергії та циркулярної економіки;

-об’єднанні зусиль в інших сферах, таких як бізнес-співпраця, стійке фінансування, дослідження та інновації, стійкі продовольчі системи та ланцюги постачання, а також соціальні проєкти.

Зазначається, що в рамках партнерства Корея та ЄС погодилися сприяти кліматичним діям на міжнародній арені та багатосторонніх форумах, зокрема як головні донори кліматичного фінансування, та сприяти справедливому переходу в третіх країнах. Сторони співпрацюватимуть, щоб підтримувати екологічні та кліматичні політики країн, що розвиваються.

Новини

7 Червня 2023

Спорудження ГЕС замість Каховської коштуватиме мільярди доларів — Плачков

ЄС продовжив дію антидемпінгового мита на білоруську арматуру

Німеччина виділить 2 млрд дол Thyssenkrupp на будівництво заводу з виробництва зеленої сталі

Шмигаль: Теракт із підриву Каховської ГЕС не вплине на енергосистему

Японія інвестуватиме у водень більше 100 млрд долл протягом 15 років

Україна та ЄС підписали угоду щодо залучення інвестицій у розвиток транспортного сполучення

ФДМУ виставив на продаж Білгород-Дністровський порт зі знижкою 50% 

Експерт розповів про загрози для електромереж після підриву Каховської ГЕС

6 Червня 2023

АМКР призупинив виробництво сталі

Павлоградвугілля розмістило облігації на 10 млрд грн

Укроборонпром домовився з чеською VOP CZ про спільний ремонт танків

Україна долучилась до програми ЄС із розбудови інфраструктури

Укргідроенерго побудує на місці зруйнованої Каховської ГЕС нову станцію

Австралійська InfraBuild купує три заводи з випуску сортового прокату у США

Міжнародні резерви України оновили максимум за 11 років

У Мінекономіки наголошують на важливості повернення в Україну вимушених переселенців

ВСІ НОВИНИ ⇢