Стратегії американських металургів розійшлися у II кварталі

Металургія Новини
Стратегії американських металургів розійшлися у II кварталі

У другому кварталі стратегії американських металургів розійшлися: одні підтримували виробництво і відвантаження на високому рівні, а інші, схоже, дозволили їм знизитися, повідомляє Аrgus.

Американські металургійні компанії Cleveland-Cliffs і Steel Dynamics (SDI) збільшили свої відвантаження в другому кварталі на 15 відсотків і 9,4 відсотка, відповідно, порівняно з попереднім роком.

Cliffs вказала на збільшення обсягів виробництва автомобілів як на причину своїх кращих показників. Велика трійка американських автовиробників - Ford, General Motors і Stellantis - повідомили про зростання продажів у другому кварталі.

Ці тенденції збільшення обсягів поставок сталі автовиробникам і зростання їхніх продажів можуть бути порушені, оскільки три автомобільні компанії ведуть переговори про укладення нового контракту з профспілкою United Auto Workers (UAW) до кінцевого терміну 14 вересня.

Сталеливарні заводи SDI, які в основному виробляють плоский прокат, але також включають стани з виробництва сортового прокату, в другому кварталі працювали на рівні 93%, за винятком результатів нового плоского прокату компанії в Сінтоні, штат Техас, де виникли проблеми.

Це на 2 відсоткові пункти нижче, ніж торік, але значно вище, ніж у інших виробників сталі та в середньому по галузі.

Згідно з даними Американського інституту чавуну і сталі (AISI), загальний коефіцієнт завантаження сталеливарних заводів США залишається на рівні або вище 75% протягом чотирьох місяців.

Техаський завод SDI потужністю 3 мільйони коротких тонн на рік працював на рівні 52% у другому кварталі, перш ніж вийшов з ладу зсувний механізм розливки, що призвело до зупинки електродугових печей (ЕДП) на заводі з 1 по 27 липня. SDI повідомив, що завод був перезапущений 28 липня і має намір досягти рівня завантаження 80 відсотків до кінця року.

Відвантаження для конкурентів Nucor і US Steel впали на 5% і 5,3% відповідно. Обсяги поставок Nucor знизилися через те, що коефіцієнт завантаження сталеливарних потужностей на її заводах з виробництва плоского і сортового прокату на рівні 84% залишився на 1 процентний пункт нижче, ніж у попередньому році. У US Steel коефіцієнт завантаження заводів збільшився, але виробництво перевищило відвантаження на 16 відсоткових пунктів, або більш ніж на 450 тис коротких тон (т).

Що стосується металургійних сервісних центрів, то провідний гравець галузі Reliance Steel and Aluminum очікує, що в третьому кварталі відвантаження збільшиться на 1,5-3,5 відсотка порівняно з попереднім роком, причому більшу частину відвантажень становитиме вуглецева сталь.

Конкуруючий сервісний центр Ryerson очікує зниження відвантажень на 5,1-7% у третьому кварталі порівняно з попереднім роком.

Новини

28 Вересня 2023

ЄБРР долучиться до фінансування розмінування українських земель

В Україні ввели в роботу ще один енергоблок ТЕС

Чехія планує націоналізувати газотранспортну систему країни 

Чверть українців наразі без роботи - опитування

США за підсумками серпня скоротили імпорт сталі до 2,28 млн ​​тонн

Металурги Бразилії закликають уряд підвищити імпортні мита на сталь

Японія у серпні збільшила імпорт коксівного вугілля

Китай скоротив викиди на підприємствах із потужностями 330 млн тонн на рік

УЗ розвиває експортні шляхи до Молдови та Румунії

В Німеччині дали добро на створення оборонного підприємства в Україні

Українці більш позитивно оцінюють стан справ в економіці

До українських ПСГ закачують газ більше 40 іноземних компаній

Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджена ТЕС на півдні країни

Переговори про членство України в ЄС можуть розпочатись в грудні

Не дивлячись на війну будівельний бізнес в Україні зріс на 43%

Німецька хімічна промисловість перебуває на межі краху

ВСІ НОВИНИ ⇢