До 2050 року половина світового виробництва сталі припадатиме на перероблений брухт - досідження

Екологія Економіка Металургія Новини
До 2050 року половина світового виробництва сталі припадатиме на перероблений брухт - досідження

Діалог та співпраця у G20 матимуть вирішальне значення у забезпеченні доступу до ресурсів, необхідних для декарбонізації глобальної сталеливарної промисловості. Про це йдеться у звіті Міжнародного агентства з відновлюваної енергії (IRENA), створеному у співпраці з Індією.

У докменті рекомендується співпраця країн-членів G20 в кількох сферах. Ці рекомендації, зокрема, включають діалог щодо узгоджених на міжнародному рівні визначень, стандартів і сертифікації для низьковуглецевої сталі; створення первинного попиту  на неї через багатосторонні зобов’язання щодо державних закупівель; обмін знаннями щодо технологічних досліджень і розробок.

Як йдеться у звіті, із часом у світі зростатиме роль вторинної переробки сталі. Прогнозується, що до 2050 року близько половини обсягів світового виробництва сталі буде припадати на перероблений брухт.

«Національні уряди можуть змінити ситуацію, ухваливши та впровадивши правила, які забезпечують екологічно безпечні та ретельні процеси збору та сортування брухту», – зазначається у звіті.

У IRENA зауважують, що діалог і співпраця країн G20 можуть сприяти усуненню бар’єрів для міжнародної торгівлі брухтом, дозволяючи транспортувати та використовувати його там, де він створює найбільшу економічну та екологічну цінність.

Члени G20 також можуть сприяти обміну регуляторним досвідом. Співпраця може бути зосереджена на запобіганні викривленням ринку, що перешкоджає інвестиціям в енергоефективні проєкти,  більш ефективному використанню сталі у світі.

Також зазначається, що перехід до виробництва сталі на основі відновлюваних джерел енергії вимагатиме рішучої політичної підтримки на ранніх етапах впровадження технології. Політики можуть створити умови для інвестицій на національному рівні, проте буде вкрай важливою багатостороння координація.

Країни G20, які представляють найбільші економіки світу, виробляють близько 85% глобальних обсягів сталі та споживають близько 80% сталевої продукції.

Новини

28 Вересня 2023

ЄБРР долучиться до фінансування розмінування українських земель

В Україні ввели в роботу ще один енергоблок ТЕС

Чехія планує націоналізувати газотранспортну систему країни 

Чверть українців наразі без роботи - опитування

США за підсумками серпня скоротили імпорт сталі до 2,28 млн ​​тонн

Металурги Бразилії закликають уряд підвищити імпортні мита на сталь

Японія у серпні збільшила імпорт коксівного вугілля

Китай скоротив викиди на підприємствах із потужностями 330 млн тонн на рік

УЗ розвиває експортні шляхи до Молдови та Румунії

В Німеччині дали добро на створення оборонного підприємства в Україні

Українці більш позитивно оцінюють стан справ в економіці

До українських ПСГ закачують газ більше 40 іноземних компаній

Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджена ТЕС на півдні країни

Переговори про членство України в ЄС можуть розпочатись в грудні

Не дивлячись на війну будівельний бізнес в Україні зріс на 43%

Німецька хімічна промисловість перебуває на межі краху

ВСІ НОВИНИ ⇢