ДТЕК везе вугілля з Польщі для проходження тепловою генерацією опалювального сезону
Економіка Новини ТЕК

Компанія "ДТЕК Енерго" планує імпортувати близько 210 тис. тонн вугілля з Польщі для надійнішого проходження тепловою генерацією осінньо-зимового періоду. Про це йдеться в повідомленні компанії.
Згідно з повідомленням, в рамках контракту на імпорт палива домовлено про постачання енергетичного вугілля впродовж усього опалювального сезону, починаючи з вересня цього року і до березня наступного.
Перші партії вугілля очікуються цього тижня.
"Для наших теплоелектростанцій, як і зазвичай, пріоритетним залишається використання вугілля власного видобутку. Проте, в умовах війни, непрогнозованих дій ворога та підвищеного навантаження, які теплоелектростанції компанії несуть останні місяці, додаткові обсяги імпортного палива дозволять "підстрахувати" та надати додатковий запас міцності для стійкішого проходження тепловою генерацією найближчого опалювального сезону", - повідомив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салєєв.
Підпишіться на Minprom у Telegram, щоб залишатися в курсі важливих новин
Відкрити Telegram