Вагони Дніпровагонмаш пройдуть випробування в Австрії

Машинобудівництво Металообробка Новини Теми дня
Вагони Дніпровагонмаш пройдуть випробування в Австрії

Дніпровагонмаш відправив на випробування в Австрію перші вагони власного виробництва. Про це повідомив заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський на своїй сторінці у Facebook.

«Дніпровагонмаш відкриває для себе можливості європейського ринку. Це стане доброю новиною не тільки для підприємства у Камʼянському, а й для десятків його партнерських підприємств, які дають роботу тисячам українців», – написав він.

Д.Кисилевський підкреслив, що Україна здатна самостійно виробляти залізничні вагони практично зі 100% локалізацією. З української руди виплавляється сталь, листовий прокат, з яких надалі виготовляють кузов, візки, підшипники, колісні пари, литво. Окремо всі ці товари вже сертифіковані для реалізації на ринку ЄС. Тож настав час постачати в Євросоюз і цілі вагони, вважає він.

«Перебуваючи на Дніпровагонмаші переконався, що це підприємство – своєрідний індикатор стану справ в українській економіці. Якщо працює промисловість і аграрний сектор, збільшується попит на перевезення і нові вагони. З урахуванням складної ситуації та руйнувань портової інфраструктури, нестабільності роботи зернових коридорів, що вплинуло на зміну усіх логістичних маршрутів, спонукало підприємство опанувати виробництво нових видів вантажних вагонів», – розповів нардеп.

Д.Кисилевський нагадав, що ще в лютому власники Дніпровагонмаш придбали частку у австрійській компанії TransAnt GmbH, ставши таким чином партнером Австрійської залізниці. Результатом цього партнерства є виробництво в Україні вантажних вагонів для вузької європейської колії.

«Держава має максимально сприяти таким проектам, адже кожне замовлення на українські вагони або іншу складну продукцію машинобудування запускає довгий виробничий ланцюжок промислових підприємств. З таких ланцюжків і має складатись модернізована українська економіка з акцентом на переробку, а не сировинний експорт», – резюмував Д.Кисилевський.

Новини

1 Грудня 2023

Турецький ринок чекає мита на гарячекатані рулони

Швейцарія заморозила російські активи на 8,8 млрд дол

США надали Україні два нові потужні автотрансформатори

Україна та Польща напрацьовують заходи для розблокування кордону

Туреччина імпортує з росії обладнання для АЕС

США встановили новий історичний рекорд з видобутку нафти 

За час війни в Україні ввели в експлуатацію три вітроелектростанції

Норвегія допоможе Україні забезпечити продовольчу безпеку

Nippon Steel має намір придбати вугільні та залізорудні активи по всьому світу

Україна продовжує нарощувати видобуток газу

Україна планує побудувати завод з виробництва зеленого водню

Франція хоче врятувати нікелеві копальні Нової Каледонії

Імпорт електроенергії у листопаді зріс у 3,5 раза, експорт впав на 41%

Єврокомісія може покарати Польщу через блокування кордону з Україною

Фонд держмайна планує відновити велику приватизацію

Індійська JSW вирішила увійти до автомобільного сектору

ВСІ НОВИНИ ⇢