Британія запустила найбільшу у світі вітрову електростанцію

Екологія Економіка Новини ТЕК
Британія запустила найбільшу у світі вітрову електростанцію

У Великій Британії запустили першу чергу найбільшої у світі вітрової електростанції Dogger Bank на 1,2 ГВт. Після завершення будівництва трьох черг проєкту у 2026 році потужність ВЕС сягатиме 3,6 ГВт, повідомляє Power Technology.

Зазначається, що ВЕС розташована за 130 км від узбережжя графства Йоркшир та складається з 277 турбін. Кожна вітряна турбіна має лопаті довжиною 107 метрів.

Виробленої енергії від одного оберту лопаті буде достатньо для живлення середнього британського будинку протягом двох днів.

“Dogger Bank забезпечить значний поштовх до енергетичної безпеки Великої Британії, доступності та лідерства у боротьбі зі зміною клімату. Саме так ми повинні реагувати на енергетичну кризу”, – сказав виконавчий директор SSE Алістер Філліпс-Девіс.

У Energy Global підкреслили, що ВЕС після запуску повної потужності забезпечить енергією до 6 мільйонів будинків, або близько 5% потреб країни в енергії.

Це суттєво сприятиме досягненню цілей уряду Великої Британії щодо отримання до третини електроенергії з офшорних електростанцій до 2030 року.

Нагадаємо, у травні 2022 року почали будувати офшорну вітрову електростанцію Dogger Bank з потужністю 3,6 ГВт.

Новини

1 Грудня 2023

Турецький ринок чекає мита на гарячекатані рулони

Швейцарія заморозила російські активи на 8,8 млрд дол

США надали Україні два нові потужні автотрансформатори

Україна та Польща напрацьовують заходи для розблокування кордону

Туреччина імпортує з росії обладнання для АЕС

США встановили новий історичний рекорд з видобутку нафти 

За час війни в Україні ввели в експлуатацію три вітроелектростанції

Норвегія допоможе Україні забезпечити продовольчу безпеку

Nippon Steel має намір придбати вугільні та залізорудні активи по всьому світу

Україна продовжує нарощувати видобуток газу

Україна планує побудувати завод з виробництва зеленого водню

Франція хоче врятувати нікелеві копальні Нової Каледонії

Імпорт електроенергії у листопаді зріс у 3,5 раза, експорт впав на 41%

Єврокомісія може покарати Польщу через блокування кордону з Україною

Фонд держмайна планує відновити велику приватизацію

Індійська JSW вирішила увійти до автомобільного сектору

ВСІ НОВИНИ ⇢