В ОАЕ прогнозується зростання виробництва сталі

Екологія Металургія Новини
В ОАЕ прогнозується зростання виробництва сталі

За даними World Steel Association, у січні-вересні 2023 р. в ОАЕ було виплавлено 2,24 млн т стали, що на 6,8% менше, ніж у тому ж періоді річної давності, а виробництво відновленого заліза (DRI) скоротилося на 4,3% до 2,11 млн. т. Однак у майбутньому у галузі очікується зростання.
Як повідомляють місцеві металурги, вони розраховують на розширення попиту сталеву продукцію з боку будівельної галузі. В ОАЕ зростають обсяги інфраструктурного, промислового та житлового будівництва. Крім того, компанії з ОАЕ планують постачати сталеву продукцію до Саудівської Аравії, де масштаби проектів набагато ширші.

В даний час потужності з виплавки сталі в ОАЕ оцінюються в 4,23 млн. т на рік, а з виробництва сортового та фасонного прокату – в 7,72 млн. т. Країна імпортує значні обсяги заготівлі та готової сталевої продукції. Але деякі місцеві компанії планують створення нових потужностей.

Зокрема, компанія Arab Iron & Steel Union (AISU), яка в даний час виробляє до 400 тис. т товарної заготівлі на рік, у другому кварталі 2024 планує збільшити цей показник ще на 100 тис. т на рік, а в 2025 р. може розпочати будівництво другого плавильного цеху на 300-400 тис. т на рік.

За оцінками Діпака Бхандарі, комерційного директора AISU, розвиток металургійної промисловості ОАЕ може призвести до того, що їй не вистачатиме сировини. Найбільша місцева компанія Emirates Steel Arkan, в основному, використовує для виплавки відновлене залізо, але всі заплановані на найближчі роки нові потужності споживатимуть металобрухт.

Fastmarkets оцінює щорічний ломозбір в ОАЕ приблизно 2 млн. т на рік, але експорт цієї сировини обмежується. Як вважає Раджеш Агарвал, генеральний директор постачальника металобрухту RKG International, найближчими роками ОАЕ перетворяться на імпортера металобрухту.

Новини

20 Грудня 2023

Євросоюз знайшов альтернативи російському газу 

Німеччина купуватиме норвезький газ 15 років

В напрямку портів Великої Одеси суттєво збільшилась кількість вагонів

Німеччина у листопаді скоротила виробництво сталі на 2,4% 

Канада збільшує виробництво залізорудного концентрату

Нафтогаз взяв під контроль всі облгази Фірташа 

У США не голосуватимуть за допомогу Україні в цьому році

Потребу у зовнішній допомозі на наступний рік вдалось зменшити на 3,7 млрд дол

Зеленський сподівається на розблокування українсько-польського кордону

Україна отримає від ЄІБ 100 млн дол на проекти відновлення

19 Грудня 2023

Туреччина скорочує імпорт нержавіючої сталі

Держприкордонслужба повідомляє про рекордні черги вантажівок на кордонах

Нацбанк підрахував збитки експортерів від блокади кордону

З аеропорту Бориспіль вилетів пасажирський літак

Наступний рік для економіки України буде складнішим – Reuters

ЄС планує виявляти незаконну перевалку російської нафти

ВСІ НОВИНИ ⇢