Індійська JSW Steel знайшла коксівне вугілля в Мозамбіку

Металургія Новини
Індійська JSW Steel знайшла коксівне вугілля в Мозамбіку

Індійська JSW Steel придбає компанію з видобутку коксівного вугілля в Мозамбіку, щоб забезпечити постачання ключової металургійної сировини та захиститися від волатильності цін, повідомляє Argus.

Рада директорів JSW Steel схвалила придбання вугледобувної компанії Minas de Revuboe (MDR) за близько $74 млн. Купівля 92% акцій MDR дає JSW доступ до більш ніж 800млн т запасів високоякісного твердого коксівного вугілля в Мозамбіку, повідомив виробник сталі 17 травня. Шахта MDR ще не працює, але компанія має намір розпочати її розробку в 2024-25 фінансовому році.

“Це не тільки забезпечить нам деяку амортизацію по відношенню до високо волатильного [преміального низьковолатильного (PLV)] індексу”, – сказав генеральний директор JSW Steel Джаянт Ачарья (Jayant Acharya). “Це також логістично ближче до Індії, а отже, дасть нам оптимізовану собівартість”.

Коливання цін на високоякісне морське коксівне вугілля викликає занепокоєння в індійських металургів, які намагаються наростити виробництво в очікуванні зростання попиту з боку інфраструктурного та автомобільного секторів. Ціна австралійського твердого коксівного вугілля PLV, оцінена Argus, перевищила $600/т у березні 2022 року, після початку російсько-українського конфлікту. Станом на 17 травня вона становила $237/т, що на $8/т менше, ніж на початку цього місяця, через значну пропозицію і низький купівельний інтерес.

Прибуток JSW Steel в четвертому кварталі впав на 64% до 12,99 млрд рупій ($156 млн) через зростання цін на коксівне вугілля. Виробництво нерафінованої сталі в цьому кварталі зросло на 3% порівняно з минулим роком до 6,79 млн т, а продажі склали 6,73 млн т, що також на 3% більше, ніж минулого року.

Компанія також очікує капітальних витрат у розмірі 200 млрд рупій ($2,4 млрд) у 2024-25 фінансовому році, оскільки вона збільшує свої сталеливарні потужності. JSW Steel планує досягти виробничої потужності в 50 млн т/рік до 2030-31 фінансового року.

Компанія очікує, що попит на сталь зросте в наступному році, посилаючись на інфраструктурні ініціативи уряду і стійке економічне зростання в Індії.

Новини

17 Червня 2024

Подорожчання бензину може вдарити по українцях

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці 

Товарообіг ГМК Мексики зріс на 20,9%

УЗ отримала техніку та обладнання на $7 млн

В Китаї запущено нову лінію з виробництва електротехнічної сталі

ЄБРР може збільшити фінансування для відновлення енергосистеми України 

Мінекономіки рекомендує бізнесу інвестувати в проєкти розподіленої генерації

На Саміті миру підтримали позицію України щодо захисту портів

Комітет ВР схвалив добудову двох енергоблоків ХАЕС

Україна наростила імпорт коксу втричі

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів на 71,5%

Гроші з підвищення тарифу на світло спрямують на відновлення державних об’єктів – Держенергонагляд

Гірничорудні підприємства України наростили експорт ЗРС

Феросплавні заводи втрачають ринок України через простої

Україна скоротила експорт титановмісних руд на 43%

Норвегія виділить $103 млн на відновлення енергетики України

ВСІ НОВИНИ ⇢