Лемтранс скоротив перевезення вантажів у 2,2 раза

Економіка Металургія Транспорт
Лемтранс скоротив перевезення вантажів у 2,2 раза

Транспортно-експедиторська компанія "Лемтранс" в 2022 році скоротила перевезення вантажів у 2,2 раза до 18,8 млн тонн порівняно з 2021 роком. Про це йдеться у повідомленні компанії.

"Загальний обсяг залізничних перевезень компанії "Лемтранс" за підсумками роботи у 2022 році становить 18,8 млн тонн вантажів різної номенклатури, водночас основна частина перевезених вантажів — це вугілля та будівельні матеріали. Зокрема, обсяг перевезення вугілля сягнув 13,9 млн тонн, будівельних матеріалів — 2,02 млн тонн. Крім того, обсяг навантаження залізорудної сировини становить 1,64 млн тонн, чорних металів — 0,48 млн тонн, флюсів — 0,3 млн тонн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що через переорієнтацію транспортних потоків найбільш актуальним питанням стало збільшення пропускної спроможності експортно-імпортних перевезень із країнами Європи.

Загальний обсяг капітальних вкладень за підсумками 2022 року становить 306 млн гривень, при цьому одним із ключових для інвестування у 2022 році й далі залишався напрям контейнерних перевезень.

"Попри війну, ми не зупинили інвестування в наші проєкти. За цей рік ми завершили будівництво та відкрили з партнером термінал у Мостиськах. Спільно з "Левада-Карго" (дочірня компанія "Лемтрансу") ми продовжили роботу над потенційним розвитком мережі інтермодальних терміналів, а також придбанням фітингових платформ і контейнерів. Інвестиції в межах цих проєктів становлять понад 290 млн гривень", - повідомив генеральний директор "Лемтранс" Володимир Мезенцев. 

Як повідомляли Українськi Новини, 2021 року "Лемтранс" скоротив перевезення вантажів на 35,6% до 41,58 млн тонн порівняно з 2020 роком.

Основними напрямами діяльності компанії є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Новини

20 Березня 2023

Через ремонти можливі відключення електрики у двох областях

Nucor очікує на збільшення поставок у першому кварталі

Релоковані підприємства отримають гранти від Данії

17 Березня 2023

США готують новий пакет військової допомоги для України

Китай може оскаржити вуглецеве мито у міжнародних торгівельних судах

Німецька промисловість скоротила викиди парникових газів на 10%

Україна збільшила експорт залізної руди

У Китаї збільшилася виплавка сталі

В Україні скорочуються обсяги заготівлі металобрухту - Уавтормет

У лютому виробництво сталі у В'єтнамі скоротилося на 8,9%

Укроборонпром відновлюватиме пошкоджену закордонну техніку

Китай зняв заборону на імпорт австралійського вугілля

Металургійним заводам загрожує зупинка через нестачу сировини - Каленков

Україна готує угоди про митний безвіз із ОАЕ та вільну торгівлю з Японією та Австралією, – Мінекономіки 

Румунія перевірить глибини у дельті Дунаю

Нафтогаз хоче відмовитися від імпорту газу вже цього року

ВСІ НОВИНИ ⇢