SCM стала генеральним партнером розробки стратегії відродження Маріуполя

Металургія Новини Теми дня
SCM стала генеральним партнером розробки стратегії відродження Маріуполя

Інвестиційна група SCM Ріната Ахметова підписала меморандум із Маріупольською міською радою про створення проєктного офісу та старт проекту розробки візії, місії, маніфесту, а згодом і плану відродження Маріуполя. SCM виступить генеральним партнером проекту, "Метінвест" - операційним партнером. Про йдеться у повідомленні SCM у Facebook.

Як йдеться у повідомленні, головне завдання проекту - створення стратегії відродження Маріуполя після його деокупації. Проект реалізується за участі українських та міжнародних донорів.

Експерти з різних сфер підрахують точні збитки й масштаб руйнувань, завданих місту військами Росії за місяці блокади та бомбардувань, створять візуалізацію архітектурного плану Маріуполя для подальшого обговорення з містянами, складуть стратегію швидкого відновлення критичної інфраструктури для життя.

До проекту вже приєдналися USAID, ЄБРР, Світовий банк та інші міжнародні фінансові та гуманітарні ініціативи.

"Маріуполь - місто символ. До 24 лютого 2022 року - символ розвитку, вітрина нового українського Донбасу. Після 24 лютого - символ героїзму, стійкості, але водночас і символ страждань. Ми впевнені, що Маріуполь буде деокупований. І ми готові зробити все необхідне для відродження, відбудови, відтворення міста Марії як тільки над ним замайорить український прапор", - заявила директор зі зв'язків із громадськістю та комунікацій SCM Наталія Ємченко.

За її словами, у проекті будуть певні етапи, перший з яких - створення візії нового Маріуполя. "Я впевнена, що стартувати потрібно саме зараз, для цього не зарано. Аби щастя знову оселилося у цьому місті як можна скоріше після звільнення. Для цього ми не пошкодуємо ні коштів, ні сил", - додала вона.

Голова Маріупольської міської ради Вадим Бойченко зазначив, що написання стратегії відродження місто починається ще до деокупації міста. Це виклик для всього світу.

"Навколо відродження Маріуполя вже поєднується великий бізнес України та міжнародні організації у партнерстві з державою. Спільними зусиллями ми повернемо життя до міста. Маріуполь до війни був вітриною відродженого Донбасу, після - стане вітриною відродження всього світу", - наголосив Бойченко.

Новини

30 Вересня 2022

Зеленський закликав Раду прийняти закон про націоналізацію всіх російських активів

Уряд визначив, на що індустріальні парки зможуть витрачати звільнені від оподаткування кошти

Країни ЄС попередньо погодили восьмий пакет санкцій проти Росії

МЗС активізує роботу з підтримки вітчизняних експортерів

НКРЕКП підвищила тарифи на зелену електроенергію

В'єтнам скорочує експорт сталевої продукції

Інфляція в єврозоні вперше сягнула двозначного показника

Україна практично вийшла на показники довоєнного експорту зерна

УЗ та Deutsche Bahn можуть створити спільне підприємство

Сенат США схвалив допомогу Україні в розмірі 12,3 млрд дол

Україна накопичила в ПСГ 14 млрд кубометрів газу

Уряд ФРН виділяє 200 млрд євро на боротьбу з енергокризою

29 Вересня 2022

МінАПК розраховує на продовження зернової угоди

Україна очікує найближчим часом отримати 550 млн євро від ЄІБ

Метінвест долучає закордонні активи до місії "Рятуємо життя"

Акцизи на паливо повернуться з 30 вересня

ВСІ НОВИНИ ⇢