SCM стала генеральним партнером розробки стратегії відродження Маріуполя

Металургія Новини Теми дня
SCM стала генеральним партнером розробки стратегії відродження Маріуполя

Інвестиційна група SCM Ріната Ахметова підписала меморандум із Маріупольською міською радою про створення проєктного офісу та старт проекту розробки візії, місії, маніфесту, а згодом і плану відродження Маріуполя. SCM виступить генеральним партнером проекту, “Метінвест” – операційним партнером. Про йдеться у повідомленні SCM у Facebook.

Як йдеться у повідомленні, головне завдання проекту – створення стратегії відродження Маріуполя після його деокупації. Проект реалізується за участі українських та міжнародних донорів.

Експерти з різних сфер підрахують точні збитки й масштаб руйнувань, завданих місту військами Росії за місяці блокади та бомбардувань, створять візуалізацію архітектурного плану Маріуполя для подальшого обговорення з містянами, складуть стратегію швидкого відновлення критичної інфраструктури для життя.

До проекту вже приєдналися USAID, ЄБРР, Світовий банк та інші міжнародні фінансові та гуманітарні ініціативи.

“Маріуполь – місто символ. До 24 лютого 2022 року – символ розвитку, вітрина нового українського Донбасу. Після 24 лютого – символ героїзму, стійкості, але водночас і символ страждань. Ми впевнені, що Маріуполь буде деокупований. І ми готові зробити все необхідне для відродження, відбудови, відтворення міста Марії як тільки над ним замайорить український прапор”, – заявила директор зі зв’язків із громадськістю та комунікацій SCM Наталія Ємченко.

За її словами, у проекті будуть певні етапи, перший з яких – створення візії нового Маріуполя. “Я впевнена, що стартувати потрібно саме зараз, для цього не зарано. Аби щастя знову оселилося у цьому місті як можна скоріше після звільнення. Для цього ми не пошкодуємо ні коштів, ні сил”, – додала вона.

Голова Маріупольської міської ради Вадим Бойченко зазначив, що написання стратегії відродження місто починається ще до деокупації міста. Це виклик для всього світу.

“Навколо відродження Маріуполя вже поєднується великий бізнес України та міжнародні організації у партнерстві з державою. Спільними зусиллями ми повернемо життя до міста. Маріуполь до війни був вітриною відродженого Донбасу, після – стане вітриною відродження всього світу”, – наголосив Бойченко.

Новини

22 Квітня 2024

У Хмельницькій області готуються подвоїти кількість індустріальних парків

Окупанти завдали понад $63 млрд збитків довкіллю України

Westinghouse проводить дослідження щодо добудови двох енергоблоків на ХАЕС

Блекауту не буде – енергосистема цілісна – Міненергетики

ЄС знову обіцяє санкції щодо танкерів, які перевозять російську нафту

У Кабміні розробляють порядок бронювання працівників через Дію

ФРУ звернулась до уряду з рекомендаціями врегулювання питань СВАМ

Ціни на природний газ зросли до максимуму за п’ять місяців

Поляки розблокували пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ

УЗ відтермінувала списання майже 14,5 тис вантажних вагонів

Ізраїль обмежить експорт металобрухту

Норнікель через санкції закриє завод в РФ і побудує новий в Китаї

Метінвест у I кварталі збільшив сплату податків на 70%

Південна Корея виділить Україні гуманітарну допомогу в розмірі $200 млн

Енергетики фіксують дефіцит в системі і закликають громадян до економії

Україна втратила величезний обсяг генерації, зима буде викликом

ВСІ НОВИНИ ⇢