Інтерпайп впровадив систему моніторингу викидів

Екологія Новини
Інтерпайп впровадив систему моніторингу викидів

Українська компанія «Інтерпайп» впровадила систему моніторингу викидів парникових газів за європейською методикою. Про це повідомила прес-служба компанії.

“Впроваджена система – більш точна і враховує в десятки разів більше критеріїв, ніж її пострадянська попередниця. В Україні новий підхід щодо системі моніторингу, звітності та верифікації викидів природних газів застосовується з 1 січня 2022 року і є обов’язковою умовою для декарбонізації промисловості”, – зазначає Інтерпайп.

На сучасному сталеплавильному комплексі “Інтерпайп Сталь новою методикою при вимірюванні викидів вуглецю користуються з 2022 року. Вона дає змогу контролювати понад 40 матеріалів та ресурсів.

Нова система дає можливість врахувати значно більше факторів, ніж пострадянська, і зменшує похибку результатів у декілька разів. Вона базується на контролі викидів СО2 усіх матеріальних потоків виробництва – викидів у процесі виплавки сталі, використання феросплавів, вогнетривів, металобрухту та інших ресурсів, необхідних для сталеплавильного виробництва.

Для впровадження нової системи на виробництві організували процес збору даних щодо викидів СО2. До нього залучені й постачальники матеріалів, що стимулює їх також зменшувати викиди СО2 на власних виробництвах.

Плани моніторингу та звітності погоджені в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, а верифікацію результатів проводять незалежні аудитори. Наразі отримані результати перевершують показники найкращих європейських виробництв – питомі викиди безпосередньо від сталеплавильного виробництва майже вдвічі менші, ніж світовий стандарт в цій галузі, і ледь перевищують 100 кг на тонну сталі.

“Компанія підтримує загальноєвропейську політику щодо скорочення викидів парникових газів. Ми зацікавлені в реальних результатах моніторингу, тому що це – єдиний європейський стандарт, важливий крок до декарбонізації промисловості та одна з обов’язкових умов вступу України до Євросоюзу”, – зазначив Владислав Варнавський, директор з екології та промислової безпеки “Інтерпайп”.

Новини

26 Липня 2024

Найскладніший період літа вже позаду, але невідомо що буде взимку – Укренерго

В Міненерго кажуть, що працюють над покращенням ситуації зі світлом

США скоротили імпорт прокату на 23%

Рада не відмовляється від ідеї підвищення ПДВ

POSCO знизила виплавку сталі

Кількість працюючих індустриальних парків може збільшись до 20

Залізниці України та Польщі домовились розвивати сполучення

Євросоюз надасть Україні ще 68 великих генераторів

Польща допомогла – в Україні скорочені обсяги обмеження світла

ЄС виділив Україні перший транш у 1,5 млрд євро із заморожених активів РФ

Усть-Дунайськ перетворять на хаб з імпорту добрив 

ЄС може запустити розслідування щодо продаж г/к рулону за квотою “інших країн”

В Росії різко уповільнилося промислове виробництво 

ОККО формує парк вагонів-цистерн

EUROFER: У 2024 році видиме споживання сталі в ЄС повинно відновитися

США знайшли 2 млрд дол на військову допомогу Україні

ВСІ НОВИНИ ⇢