Інтерпайп впровадив систему моніторингу викидів

Екологія Новини
Інтерпайп впровадив систему моніторингу викидів

Українська компанія «Інтерпайп» впровадила систему моніторингу викидів парникових газів за європейською методикою. Про це повідомила прес-служба компанії.

“Впроваджена система – більш точна і враховує в десятки разів більше критеріїв, ніж її пострадянська попередниця. В Україні новий підхід щодо системі моніторингу, звітності та верифікації викидів природних газів застосовується з 1 січня 2022 року і є обов’язковою умовою для декарбонізації промисловості”, – зазначає Інтерпайп.

На сучасному сталеплавильному комплексі “Інтерпайп Сталь новою методикою при вимірюванні викидів вуглецю користуються з 2022 року. Вона дає змогу контролювати понад 40 матеріалів та ресурсів.

Нова система дає можливість врахувати значно більше факторів, ніж пострадянська, і зменшує похибку результатів у декілька разів. Вона базується на контролі викидів СО2 усіх матеріальних потоків виробництва – викидів у процесі виплавки сталі, використання феросплавів, вогнетривів, металобрухту та інших ресурсів, необхідних для сталеплавильного виробництва.

Для впровадження нової системи на виробництві організували процес збору даних щодо викидів СО2. До нього залучені й постачальники матеріалів, що стимулює їх також зменшувати викиди СО2 на власних виробництвах.

Плани моніторингу та звітності погоджені в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, а верифікацію результатів проводять незалежні аудитори. Наразі отримані результати перевершують показники найкращих європейських виробництв – питомі викиди безпосередньо від сталеплавильного виробництва майже вдвічі менші, ніж світовий стандарт в цій галузі, і ледь перевищують 100 кг на тонну сталі.

“Компанія підтримує загальноєвропейську політику щодо скорочення викидів парникових газів. Ми зацікавлені в реальних результатах моніторингу, тому що це – єдиний європейський стандарт, важливий крок до декарбонізації промисловості та одна з обов’язкових умов вступу України до Євросоюзу”, – зазначив Владислав Варнавський, директор з екології та промислової безпеки “Інтерпайп”.

Новини

29 Травня 2024

Ставки фрахту в Чорному морі продовжили падіння

Виробництво цементу зросло на 46,3%

Німеччина хоче, щоб ЄС остаточно припинив імпорт енергоресурсів з росії

Німеччина прискорить водневі проєкти для скорочення викидів вуглецю

Укрнафта збільшила видобуток нафти на одній з свердловин у 25 разів 

ФДМУ планує запустити виробництво на Сумихімпромі

У I кварталі шведські металурги скоротили виплавку сталі

Румунія планує відновити виробництво на метзаводі Otelu Rosu

Samarco планує відновити виробництво окатишів на заводі який простоював з 2015 року

Україна втратила 85% потужностей теплової генерації

Енергоатом витратив на компенсацію тарифів на е/е для населення 48 млрд 

Osaka Titanium Technologies планує збільшити потужності з виробництва титанової губки

Cleveland-Cliffs веде переговори про купівлю американських активів НЛМК

Вірменія продовжила дію заборони на експорт металобрухту

ЄБРР інвестуватиме в Україну 1,5 млрд євро на рік до кінця війни

Дохід у металургійній галузі Китаю скоротився на 4,2%

ВСІ НОВИНИ ⇢