Інтерпайп впровадив систему моніторингу викидів

Екологія Новини
Інтерпайп впровадив систему моніторингу викидів

Українська компанія «Інтерпайп» впровадила систему моніторингу викидів парникових газів за європейською методикою. Про це повідомила прес-служба компанії.

"Впроваджена система – більш точна і враховує в десятки разів більше критеріїв, ніж її пострадянська попередниця. В Україні новий підхід щодо системі моніторингу, звітності та верифікації викидів природних газів застосовується з 1 січня 2022 року і є обов’язковою умовою для декарбонізації промисловості", – зазначає Інтерпайп.

На сучасному сталеплавильному комплексі "Інтерпайп Сталь новою методикою при вимірюванні викидів вуглецю користуються з 2022 року. Вона дає змогу контролювати понад 40 матеріалів та ресурсів.

Нова система дає можливість врахувати значно більше факторів, ніж пострадянська, і зменшує похибку результатів у декілька разів. Вона базується на контролі викидів СО2 усіх матеріальних потоків виробництва – викидів у процесі виплавки сталі, використання феросплавів, вогнетривів, металобрухту та інших ресурсів, необхідних для сталеплавильного виробництва.

Для впровадження нової системи на виробництві організували процес збору даних щодо викидів СО2. До нього залучені й постачальники матеріалів, що стимулює їх також зменшувати викиди СО2 на власних виробництвах.

Плани моніторингу та звітності погоджені в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, а верифікацію результатів проводять незалежні аудитори. Наразі отримані результати перевершують показники найкращих європейських виробництв – питомі викиди безпосередньо від сталеплавильного виробництва майже вдвічі менші, ніж світовий стандарт в цій галузі, і ледь перевищують 100 кг на тонну сталі.

"Компанія підтримує загальноєвропейську політику щодо скорочення викидів парникових газів. Ми зацікавлені в реальних результатах моніторингу, тому що це – єдиний європейський стандарт, важливий крок до декарбонізації промисловості та одна з обов’язкових умов вступу України до Євросоюзу", – зазначив Владислав Варнавський, директор з екології та промислової безпеки "Інтерпайп".

Новини

7 Лютого 2023

У Туреччині зросли ціни на металобрухт

Японська JFE Holdings очікує падіння виробництва та прибутку

Укрзалізниця отримала британське обладнання для швидкого відновлення мостів

USAID передало Україні першу газотурбінну станцію на 25 МВт

Австралія збільшила постачання руди до Китаю

Термін перевірки бізнесу під час відшкодування ПДВ скорочено у два рази

БЕБ передало в управління держави конфісковану руду російського олігарха Усманова

Суд заарештував всі банківські рахунки Полтавського ГЗК

Міська рада Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського

Уряду Великої Британії рекомендовано продовжити дію мит на китайський товстолистовий прокат

Війна завдала шкоди українському довкіллю майже на 2 трлн грн

Україна збільшує імпорт електроенергії зі Словаччини

Індійська Tata Steel відзвітувала про збитки у останньому кварталі 2022 року

ВАКС конфіскував активи підконтрольного росіянам Демурінського ГЗК

6 Лютого 2023

США планують запровадити 200% мито на російський алюміній - Bloomberg

Корейська YK Steel збудує міні-завод з обладнанням від SMS

ВСІ НОВИНИ ⇢