Унаслідок обстрілів постраждало чотири ТЕС ДТЕК Енерго

Новини ТЕК
Унаслідок обстрілів постраждало чотири ТЕС ДТЕК Енерго

Унаслідок нічних та денних обстрілів РФ постраждало чотири ТЕС "ДТЕК Енерго", через атаку двоє працівників станцій отримали поранення. Про це повідомляється на сайті "ДТЕК Енерго".

"За попередньою інформацією, через атаку двоє працівників станцій отримали поранення. Їм оперативно надали медичну допомогу.

Внаслідок обстрілу серйозно пошкоджено обладнання підприємств. Після закінчення атаки енергетики оперативно почали ліквідацію її наслідків та відновлення роботи обладнання", - йдеться у повідомленні.

Задля безпеки на об’єктах знаходяться тільки критично необхідні співробітники, інші працюють у віддаленому режимі.

У компанії підкреслили, що у вересні - лютому енергетичні підприємства ДТЕК Енерго були атаковані 27 разів. 28 енергетиків були поранені, 3 загинули. Також були загиблі та поранені серед працівників підрядних організацій та рятувальників.

Новини

29 Березня 2023

Дунайське пароплавство може відмовитися від пасажирського флоту

ЄС посилить дотримання санкцій щодо Росії

Відновлювальна енергетика є питанням національної безпеки - Галущенко

Україна наполовину скоротила виробництво цементу

Запоріжсталь значно збільшив час доставки вантажів споживачам через блокування портів та проблеми з логістикою

Металурги намагаються встановити дармові ціни на брухт - Климович

НБУ покращить прогноз зростання ВВП на один відсоток

Європейські металурги у березні дещо скоротили обсяги виробництва

Ціни на руду в КНР наближаються до позначки 130 дол/тонну

В Індії очікується підвищення попиту на сталь

Усі сміттєві полігони треба закрити та рекультивувати – Стрілець

Кабмін запровадив моніторинг викидів для промисловості

Скандинавська Fortum и фінський Outokumpu зменшать викиди СО2

Дрон-камікадзе українського виробництва уразив російську ЗРК

Укрнафта планує залучити партнерів з інших країн, аби наростити видобуток

ФДМУ готується виставити Демурінський ГЗК на приватизацію

ВСІ НОВИНИ ⇢