ЄС прийме 10 пакет санкцій проти Росії до 24 лютого

Економіка Новини
ЄС прийме 10 пакет санкцій проти Росії до 24 лютого

Країни Європейського союзу перебувають "на правильному шляху" до ухвалення нових санкцій проти Росії до річниці початку війни 24 лютого. Про це повідомляє Reuters із посиланням на свої джерела у Брюсселі.

"Пакет має бути прийнятий якраз до 24 лютого, немає серйозного каміння спотикання", — сказав один із дипломатів, знайомий з обговоренням. Ще один дипломат розповів, що переговори були "загалом позитивні", і деякі технічні питання уточнюватимуть на наступній зустрічі представників країн ЄС, можливо, наступного вівторка.

Йдеться про 10-й пакет санкцій Євросоюзу проти Росії, який оцінюється приблизно в €11 млрд ($11,8 млрд). ЄС заявляє, що його новий пакет санкцій, який зараз обговорюється, має на меті утруднити фінансування збройних дій і позбавити Росію запасних частин, необхідних для виробництва озброєнь.

Вони також торкнуться осіб, пов'язаних із Корпусом вартових ісламської революції за виробництво безпілотників, які використовуються проти України, та обмежать продаж ЄС супутникових даних Китаю. Раніше стало відомо, що політики Європейського союзу можуть включити до десятого пакету санкцій проти Російської Федерації чотири російські банки. Йдеться, зокрема, про "Альфа-банк".

Крім того, ЄС має намір запровадити заборону на імпорт до Європи російської гуми та бітуму, а також на експорт окремих товарів, зокрема, вантажівок та машин, що застосовуються для будівництва.

Також ЄС має намір включити до десятого пакета санкцій проти Російської Федерації близько 130 юридичних та фізичних осіб, у тому числі чиновників та журналістів державних ЗМІ. При цьому відомо, що потреба в синтетичному каучуку з Росії стала однією з причин, чому посли країн вчора ЄС не погодили новий пакет санкцій проти РФ.

Новини

31 Березня 2023

ЮАР запровадила мито на китайський прокат з покриттям

Паливо на АЗС продовжує дешевшати

ЄС поки не змінюватиме стелю цін на російську нафту

Ціни на руду взяли позначку у 130 дол/тонну

Програму доступних кредитів розширять на переробні підприємства

Японія заборонила експорт сталі та алюмінію до РФ

Україна отримала від Німеччини 420 тонн енергообладнання

В Україні планується підвищення цін на бензин та дизпаливо

Для повернення до довоєнної якості життя може знадобитися 5-7 років - Свириденко

Уряд спростив процедуру ввезення низки товарів подвійного призначення

30 Березня 2023

Китай збільшив квоти на видобуток металів

Ford став співінвестором будівництва заводу з переробки нікелю в Індонезії

Німеччина розглядає проекти модернізації української ГТС для транспортування водню - Міненерго

УЗ підвищує ставки за використання піввагонів

Експорт прокату в Індії впав на 52%

США стали найбільшим у світі експортером скрапленого газу

ВСІ НОВИНИ ⇢