На світовому ринку знизились ціни на металобрухт

Металургія Новини
На світовому ринку знизились ціни на металобрухт

Будь-яке відновлення азіатських цін на брухт чорних металів у найближчій перспективі значною мірою залежатиме від цін на сталь у Китаї та темпів скорочення запасів після офіційного свята наступного тижня, пише Argus.

Контейнерний індекс брухту чорних металів Argus HMS 1/2 80:20 — провідний лідер торгівлі морським брухтом в Азії — впав на 70 дол. США за тонну з 15 березня до 365 дол. т до 355 дол./т.

Імпортні ціни на HMS 1/2 80:20 cfr В’єтнам впали до 430 доларів США/т 21 квітня з 460 доларів США/т 17 березня, але очікується, що цього тижня вони впадуть набагато ближче до 400 доларів США за тонну або навіть нижче з пропозиціями з Австралії, надісланими на початку цього тижня, близько 405 доларів США за тонну.

Значна пропозиція дешевої морської сталевої заготовки, особливо з Індонезії в березні та Росії та Китаю в квітні, слабкий попит на сталь у будівельному секторі та невизначеність у світовій економіці були основними факторами падіння цін на брухт за останні шість тижнів. Існували очікування, що високий попит на сталь у США та ціни, які призвели до зростання внутрішніх цін на металобрухт у США на 100 доларів США за валову тонну у березні, можуть обмежити подальше зниження цін на металобрухт, що перевозиться морем в Азії.

Але будь-яка підтримка з боку цін на металобрухт у США стає все менш імовірною, оскільки ціни на застарілий брухт у квітні впали на 20-30 доларів США за тонну, а в травні очікується падіння на 30-50 доларів США за тонну.

Існує також загальна думка, що ціни на сталь у США досягли свого піку і незабаром почнуть падати. Щотижнева оцінка Argus для гарячекатаної рулони (HRC) франко-завод Середнього Заходу США становила 25 квітня 1278,68 дол./т, падіння на 16,54 дол./т за тиждень.

26 квітня стало відомо, що сталеву заготовку продавали Тайваню за ціною 525 дол. США за тонну CFR, що означає, що, виходячи з орієнтовного розкиду брухту до заготовки, коротко- та середньострокова цільова ціна тайванських металургів можливо зараз перемістилась приблизно до 345 дол. США/т cfr.

Новини

26 Травня 2023

POSCO завершила будівництво заводу металообробки в Китаї

Ціни на газ у Європі можуть ненадовго впасти нижче нуля, – Bloomberg 

Виробництво морських контейнерів скоротилося до мінімуму за 13 років

Уряд розширив межі території Ізмаїльського морпорту

Україна відновила імпорт е/е зі Словаччини

ОГКХ планує поновити роботу Іршанського ГЗК

Цього року Україна спрямує на першочергове відновлення 3,3 млрд дол

Мексиканський виробник труб Forza Steel будуватиме завод у США

Розблокування портів суттєво поліпшить торговий баланс України - Головко

Україна пропонує знизити стелю цін на російську нафту

Металургійні підприємства Туреччини збільшили імпорт чавуну 

Пальне на АЗС ще трохи подешевшало

Польські залізничники пропонують відправляти з України більше руди, металів та вугілля

Уряд Нової Зеландії профінансує половину витрат на будівництво зеленого метзаводу в країні

Українські дрони вивели з ладу розвідувальний корабель РФ

УЗ отримає від Світового банку 25 млн долл на відбудову

ВСІ НОВИНИ ⇢