UK Steel закликала залишити брухт у Британії, аби допомогти у декарбонізації промисловості

Економіка Металургія Новини
UK Steel закликала залишити брухт у Британії, аби допомогти у декарбонізації промисловості

Галузева асоціація UK Steel закликала залишити мільйони тонн брухту у Великій Британії, аби допомогти промисловості використати цю сировину у боротьбі зі зміною клімату. Про це йдеться у відповідному звіті, повідомляє The Mirror.

UK Steel попередила, що постачання брухту за кордон може поставити під загрозу плани «зеленої» трансформації металургійної галузі в найближчі роки. Окрім того, асоціація занепокоєна експортом цієї сировини до країн, які не входять до Організації економічного співробітництва та розвитку, де екологічні стандарти можуть не відповідати зобов’язанням Великої Британії щодо сталого розвитку.

«Сталевий брухт є основою нашого швидкого переходу до нульового рівня викидів. Разом із великими державними зобов’язаннями щодо фінансування та конкурентоспроможними цінами на промислову електроенергію, політика щодо брухту є останньою частиною пазла для декарбонізації металургійного сектору Великої Британії та створення низьковуглецевої, циркулярної економіки», – зауважив гендиректор UK Steel Гарет Стейс.

На сталеливарну промисловість у Великій Британії припадає 14% промислових викидів та 2,7% викидів парникових газів. Ключові гравці галузі, Tata Steel та British Steel, починають переводити свої меткомбінати на електродугові печі, тож попит на брухт стає ключовим у досягненні екологічних цілей.

У країні щороку виробляється 10 млн т брухту, 80% наразі відправляється на експорт, зауважують в UK Steel. Окрім того, підкреслюється, що багато країн світу обмежують експорт цієї сировини, аби забезпечити власні потреби.

Як зауважили в організації, британському промисловому сектору знадобиться в три рази більше сталевого брухту, ніж доступно на цей час, щоб досягти своїх амбіцій щодо нульових викидів.

«За мірою того, як металурги у Великій Британії та за кордоном рухаються до декарбонізації, сталевий брухт ставатиме все більш затребуваною сировиною, і очікується, що світовий попит зросте на 30% до 2030 року та понад 60% до 2050 року», – зокрема, йдеться у звіті UK Steel.

У звіті галузевої асоціації рекомендується дозволити експорт брухту лише тим країнам, які можуть продемонструвати свою здатність до сталого поводження з відходами, стимулювати його утримання в Британії шляхом зменшення цінової підтримки експорту, а також вжити заходів для поліпшення якості брухту.

Новини

19 Грудня 2023

Туреччина скорочує імпорт нержавіючої сталі

Держприкордонслужба повідомляє про рекордні черги вантажівок на кордонах

Нацбанк підрахував збитки експортерів від блокади кордону

З аеропорту Бориспіль вилетів пасажирський літак

Наступний рік для економіки України буде складнішим – Reuters

ЄС планує виявляти незаконну перевалку російської нафти

ЄС скоротив імпорт українських напівфабрикатів на 11,6%

Споживчі ціни в єврозоні у листопаді збільшилися на 2,4% 

Україна втратила понад 1 млрд євро внаслідок блокади кордону з Польщею

Болгарія заборонила експорт палива з російської нафти

Саудівська Аравія планує різке збільшення виробництва сталі

Новим коридором у Чорному морі пройшли вже понад 300 суден

Метінвест готовий виробляти більше військової продукції за умови державної підтримки

Уряд Великої Британії з 2027 року запровадить свій СВАМ

ЄБРР збільшив капітал на 4 млрд євро для підтримки України

ЄС у жовтні збільшив імпорт залізної руди з України на 9%

ВСІ НОВИНИ ⇢